Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


«ВАЛЕРІЯ – 2007» - У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ ХЛІБОЗБИРАЛЬНОЇ КАМПАНІЇ

2019-07-29 09:35:48

Приазовська районна державна адміністрація

25 липня голов РДА Наталія Романенко приїхала у село Приморський Посад привітати переможців ІІІ п’ятиденки - колектив комбайнового екіпажу фермерського господарства «Валерія – 2007» у складі комбайнера – Сергія Мажури, помічника комбайнера Олександра Моісеєва, водія Віктора Хірсіна. Хлібороби комбайном New Holland 8.80 (7,6 м) виконали денне завдання на 247,9%, намолотивши за п’ять днів зі 145 гектарів 810 тонн ранніх зернових культур.
Керівництво «Валерії – 2007» також високо відзначає роботу головного агронома Володимира Дуйловського і головного бухгалтера Світлани Щетиніної, які є висококласними, відданим своїй справі спеціалістами.

Фермерське господарство працює з 2007 року. Основний напрямок діяльності – виробництво зернових та технічних культур. Тут запроваджена інтенсивна технологія вирощування пшениці. Одним із пріоритетних напрямів є раціональне та ефективне використання комплексних мінеральних добрив, засобів захисту рослин, дотримання сівозмін, проведення природоохоронних заходів. Господарство забезпечене новою, сучасною, високопродуктивною технікою. 
Ірина Савінкова разом з Валерієм Ткаченком є справжніми патріотами рідної землі. Вони небайдужі до подій в Україні та постійно допомагають нашим військовим на Донбасі.
Це активне подружжя має спільне захоплення – третій рік поспіль у господарстві вирощують фазанів і щороку випускають у дику природу до 200 особин, щоб поповнити фауну місцевості. Голова РДА Наталія Романенко зазначила, що єднання цих птахів із природою – захопливе видовище, яке має неабияке естетичне задоволення. Тож, запрошуємо небайдужих долучитись до такого благодійного екологічного флешмобу.

Прес-служба РДА

Приазовська районна державна адміністрація

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти