Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


«ВАЛЕРІЯ – 2007» - У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ ХЛІБОЗБИРАЛЬНОЇ КАМПАНІЇ

2019-07-29 09:35:48

Приазовська районна державна адміністрація

25 липня голов РДА Наталія Романенко приїхала у село Приморський Посад привітати переможців ІІІ п’ятиденки - колектив комбайнового екіпажу фермерського господарства «Валерія – 2007» у складі комбайнера – Сергія Мажури, помічника комбайнера Олександра Моісеєва, водія Віктора Хірсіна. Хлібороби комбайном New Holland 8.80 (7,6 м) виконали денне завдання на 247,9%, намолотивши за п’ять днів зі 145 гектарів 810 тонн ранніх зернових культур.
Керівництво «Валерії – 2007» також високо відзначає роботу головного агронома Володимира Дуйловського і головного бухгалтера Світлани Щетиніної, які є висококласними, відданим своїй справі спеціалістами.

Фермерське господарство працює з 2007 року. Основний напрямок діяльності – виробництво зернових та технічних культур. Тут запроваджена інтенсивна технологія вирощування пшениці. Одним із пріоритетних напрямів є раціональне та ефективне використання комплексних мінеральних добрив, засобів захисту рослин, дотримання сівозмін, проведення природоохоронних заходів. Господарство забезпечене новою, сучасною, високопродуктивною технікою. 
Ірина Савінкова разом з Валерієм Ткаченком є справжніми патріотами рідної землі. Вони небайдужі до подій в Україні та постійно допомагають нашим військовим на Донбасі.
Це активне подружжя має спільне захоплення – третій рік поспіль у господарстві вирощують фазанів і щороку випускають у дику природу до 200 особин, щоб поповнити фауну місцевості. Голова РДА Наталія Романенко зазначила, що єднання цих птахів із природою – захопливе видовище, яке має неабияке естетичне задоволення. Тож, запрошуємо небайдужих долучитись до такого благодійного екологічного флешмобу.

Прес-служба РДА

Приазовська районна державна адміністрація

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти