Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЖНИВА – 2019: ВИЗНАЧЕНІ ПЕРШІ ПЕРЕМОЖЦІ У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ

2019-07-04 13:11:57

Приазовська районна державна адміністрація

Хлібозбиральна компанія у самому розпалі. Аграрії активно прибирають українське золото.

Переможцем І п’ятиденки з 27 червня по 01 липня став колектив комбайнового екіпажу ТОВ «Добревка» у складі: комбайнера – Віктора Кучеркова, його помічника Артема Косарєва та водія – Владислава Стацюри. Комбайном ПОЛІССЯ КЗС 1218 (жатка 7 м) виконано денне завдання на 247,6%, намолочено 920 тон зерна із 141 гектарів. Директор господарства Юрій Ландар відзначив також професійну і відповідальну роботу головного агронома Станіслава Кривошеєва.

Голова РДА Наталія Романенко: «Приїхали привітати хліборобів у їх стихію – на безкрає пшеничне поле. Отримали море задоволення від спілкування і теплої атмосфери. Прекрасний колектив, де панує справжній командний дух; позитивні люди, які знають, чого хочуть. А за усім цим стоїть лідер – Юрій Ландар, який має чітке бачення и правильну стратегію розвитку господарства. Неозброєним оком видно - люди задоволені разом працювати на землі».

Очільник ТОВ «Добревка» Юрій Ландар: «До хліба ми ставимося з великою шаною і любов‘ю. Виростити колос, так само відповідально і хвилююче, як жінці виносити дитину, адже від моменту проростання зернини в землю и до її дозрівання проходить 9 місяців. Працювати на землі – наш головний вибір і покликання».

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти