Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


«Україна – це Європа!» У Приазовському районному краєзнавчому музеї провели тематичний захід до Дня Європи.

2019-05-17 11:06:11

Приазовська районна державна адміністрація

Під час обговорення заступник голови РДА Марина Попова наголосила : «Для України Європа – це не просто географічне поняття. Євроінтеграція - головний та незмінний зовнішньополітичний пріоритет держави. Європа для нас – це єдність і солідарність. Єдність європейських цінностей і солідарність у боротьбі за них. Європейський Союз та наша держава мають спільний кордон і як безпосередні сусіди будуть посилювати свою політичну та економічну взаємодію.

Сьогодні Україна постає в образі нової європейської держави, що прагне змін, які втілюються в системні реформи, які побудують Європу в Україні. Асоціація України і Європейського Союзу є дорожньою картою цих реформ. Деякі з них – некомфортні, але в перспективі принесуть відчутні результати.

Кордони Євросоюзу відкриті для українців. Наша країна наполегливо йшла до цієї мети і завоювала для своїх громадян заслужене право на вільні подорожі до країн ЄС.

Важливим для українців є небайдужість і активна участь у становлені нової держави.  Ми можемо будувати Європу в своїй країні.  Для цього кожен повинен почати з себе.  Вірю, що ініціативність, прагнення до нового стане запорукою позитивних зрушень.

Ми всі є творцями нашого майбутнього. Ми всі прагнемо того, щоб Україна стала справжньою історією успіху. І я вірю в те, що все вийде!»

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти