Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


«Україна – це Європа!» У Приазовському районному краєзнавчому музеї провели тематичний захід до Дня Європи.

2019-05-17 11:06:11

Приазовська районна державна адміністрація

Під час обговорення заступник голови РДА Марина Попова наголосила : «Для України Європа – це не просто географічне поняття. Євроінтеграція - головний та незмінний зовнішньополітичний пріоритет держави. Європа для нас – це єдність і солідарність. Єдність європейських цінностей і солідарність у боротьбі за них. Європейський Союз та наша держава мають спільний кордон і як безпосередні сусіди будуть посилювати свою політичну та економічну взаємодію.

Сьогодні Україна постає в образі нової європейської держави, що прагне змін, які втілюються в системні реформи, які побудують Європу в Україні. Асоціація України і Європейського Союзу є дорожньою картою цих реформ. Деякі з них – некомфортні, але в перспективі принесуть відчутні результати.

Кордони Євросоюзу відкриті для українців. Наша країна наполегливо йшла до цієї мети і завоювала для своїх громадян заслужене право на вільні подорожі до країн ЄС.

Важливим для українців є небайдужість і активна участь у становлені нової держави.  Ми можемо будувати Європу в своїй країні.  Для цього кожен повинен почати з себе.  Вірю, що ініціативність, прагнення до нового стане запорукою позитивних зрушень.

Ми всі є творцями нашого майбутнього. Ми всі прагнемо того, щоб Україна стала справжньою історією успіху. І я вірю в те, що все вийде!»

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти