Пошук10 последних новостей
(количество голосов 3)


В Приазовському районі пройшов семінар для платників податків

2013-07-12 16:07:28

            

Про практичне застосування норм Податкового кодексу України напередодні роз’яснювали фахівці Приазовського відділення Приморської ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області.

Платникам податків було роз’яснено порядок застосування податкової соціальної пільги у 2013 році та на конкретних прикладах показано порядок розрахунків при оподаткуванні доходів фізичних осіб.

Питання надання податкової соціальної пільги по податку з доходів фізичних осіб завжди є актуальним та стосується багатьох найманих осіб. Не завжди працівники або роботодавці при застосування податкової соціальної пільги дотримуються норм Податкового Кодексу України. Тому працівниками Приазовського відділення Приморської ОДПІ було особливо наголошено на наслідки незаконного застосування податкової соціальної пільги та роз’яснено порядок утримання із заробітної плати працівника штрафу за необгрунтоване застосування податкової соціальної пільги.

Окремим питанням було доведено платникам питання подання звітності в електронному вигляді. Застосування  нової системи - безсумнівні, причому для обох сторін. Платникам податків не потрібно відвідувати податкову інспекцію  під час здачі звітності, а фахівцям територіальних органів Міністерства доходів і зборів  - витрачати багато часу на зустрічні перевірки по різних регіонах  країни. Запровадження системи приймання податкової звітності в електронному вигляді – зручність для платників податків.

Наприкінці заходу  виступаючі відповіли на запитання присутніх платників та надали індивідуальні консультації.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти