Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ГОЛОВА ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НАТАЛІЯ РОМАНЕНКО ПРЕДСТАВИЛА ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ПРО ПІДСУМКИ 2018-го РОКУ

2019-04-09 10:08:16

Приазовська районна державна адміністрація

Головне гасло діяльності нашої команди – РОБИМО ВСЕ, ЩОБ ПРИАЗОВСЬКИЙ РАЙОН МАВ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ.

Протягом 2018 року спільно з обласною державною адміністрацією і особисто її очільником Костянтином Івановичем Брилем,  парламентарем Сергієм Васильовичем Валентіровим, разом з депутатами активно працювали для людей Приазовського району.

Залучено 42 мільйони 906 тисяч гривень із бюджетів усіх рівнів. Так:

  • кошти державного бюджету - 30 мільйонів 455 тисяч гривень;
  • кошти обласного бюджету – 8 мільйонів 321 тисяча гривень;
  • кошти районного бюджету - 2 мільйони 566 тисяч гривень;
  • кошти сільських бюджетів – 1 мільйон 564 тисячі гривень.

 

Активно втілюється в життя реформа децентралізації. За минулий рік на мапі Приазовського району з‘явилося ще 2 об‘єднані територіальні громади – Олександрівська та Степанівська Перша.  Загалом  на сьогодні маємо 5 ОТГ.

27 лютого 2018 року в Києві, на засіданні Кабінету Міністрів України відбулося урочисте підписання актів прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів в комунальну власність громад.  Одними із перших свій підпис поставили голови Приазовської та Гірсівської територіальних громад. Хочу зазначити, що така важлива подія відбулася завдяки чіткій позиції губернатора області Костянтина  Бриля і народного депутата України Сергія Валентірова. Завдяки такому нововведенню, громади самостійно приймають рішення, як їм використовувати землю, розвивати сільгоспвиробництво і залучати інвестиції. 

 Ще одним прикладом злагодженої роботи вертикалі влади є довгоочікуваний пуск газу у Ботієвській громаді. Мешканці сіл Ботієве, Строганівка та Бабанівка у 2018-му році отримали блакитне паливо.

 

В  освітянській сфері освоєно 4 мільйони 230 тисяч гривень. Пріоритет номер один - майбутнє району - підростаюче покоління. Головне завдання - покращити якість освіти, шляхом запровадження нової української школи. Це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити освітній простір, який даватиме учням знання і навички їх використання. Це школа, де прислухаються до індивідуальності учнів, вчать їх критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Окрема увага приділяється дітям з особливими потребами і впровадженню інклюзивної освіти, щоб усі мали рівні права для отримання знань.

 

 Минулого року в Нововасилівському опорному навчальному закладі здійснено:

 

- капітальний ремонт спортивної зали на суму 2 мільйони 470 тисяч гривень за рахунок державного бюджету;

- капітальний ремонт приміщення для обладнання ресурсної кімнати на загальну суму 149 тисяч гривень за рахунок коштів районного бюджету;

- проведена експертиза проектно-кошторисної документації проекту по капітальному ремонту актової зали за 3 тисячі гривень із районного бюджету. Загальна вартість проекту становить 996 тисяч гривень;

- школу оснащено кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання на 1 мільйон 547 тисяч гривень, за рахунок залишку освітньої субвенції, виділеної з обласного бюджету; 

- облаштовано кабінет української мови на суму 47 тисяч гривень за рахунок залишку освітньої субвенції виділеної з обласного бюджету;  

- облаштовано ресурсну кімнату для занять дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема, придбані меблі на суму 65  тисяч гривень, дидактичні матеріали на 11 тисяч і комп’ютерна техніка на 72 тисячі гривень за рахунок обласного бюджету. 

Також:

- закуплені персональні комп’ютери, ноутбуки та техніка для друкування, копіювання, сканування, ламінування з витратними матеріалами для 13 перших класів початкової школи району на суму  128 тисяч гривень, за рахунок залишку освітньої субвенції, виділеної з обласного бюджету.

- проведено поточний ремонт фасаду будівлі Ганнівського навчально-виховного комплексу на 90 тисяч гривень за рахунок коштів районного бюджету.

 

В рамках забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти та впровадження «Нової української школи» було придбано: комп’ютерне обладнання (13 ноутбуків і персональних компьютерів), шкільні меблі (139 одномісних, антисколіозних парт та стільців), дидактичні матеріали для 13 початкових класів на загальну суму 942  тисячі гривень, де з державного бюджету - 551 тисяча гривень, районного бюджету – 61 тисяча гривень, залишків освітньої субвенції -329 тисяч гривень.

 

Закуплено три інтерактивні комплекси для навчальних закладів Новокостянтинівки, Степанівки Першої, Чкалово  на суму - 189 тисяч гривень; комп’ютерну техніку для Дівнинської та Олександрівської загальноосвітніх шкіл на 60 тисяч гривень ( все кошти державного бюджету)

 

У сфері «Охорона здоров‘я» освоєно 1 мільйон 354 тисячі гривень:

 

  • проведена реконструкція теплових мереж у селі Чкалове, зокрема підключено сільську амбулаторію до соломоспалюючого теплогенератора. Роботи проводилися за рахунок коштів обласного бюджету. Вартість - 295 тисяч гривень;

        - придбано медичне обладнання на суму 165 тисяч гривень, електрична плита для харчоблоку – 15 тисяч гривень та меблі для гінекологічного відділення, за рахунок залишку медичної субвенції.

- закуплені меблі та комп’ютерна техніка для «Центральної районної лікарні» на 78 тисяч гривень  та кондиціонери для  «Центру первинної медико-санітарної допомоги» на 25 тисяч гривень (все кошти державного бюджету).

 

Сьогодні беззаперечним є той факт, що українська медицина потребує змін. Наша головна мета - зробити так, щоб кожна людина мала змогу отримувати доступні, своєчасні, якісні медичні послуги.

Кроком до реалізації цієї мети є будівництво на умовах співфінансування 2-ох сучасних сімейних амбулаторій загальної монопрактики у селах Олександрівка та Гірсівка. В 2018 році за рахунок коштів Олександрівської сільської ради та Гірсівської громади виготовлена проектно-кошторисна документація, проведена експертиза та тендерні закупівлі на загальну суму 877 тисяч гривень.

 

Суспільство і культура – це нерозривні поняття, які залежать одне від одного.  Ані людина, ані суспільство не можуть існувати поза культурою. На цей напрямок витрачено 1 мільйон 794 тисячі гривень. Зокрема:

- здійснюється капітальний ремонт будинку культури  у селі Чкалове вартістю 1 мільйон 259 тисяч гривень. За рахунок коштів виділених з обласного бюджету касові видатки проведені на суму 688 тисяч гривень.  Наразі, реалізація проекту триває;

- ведеться капітальний ремонт будинку культури у селищі Нововасилівка загальною вартістю 2 мільйони 86 тисяч гривень. У 2018 році з обласного бюджету виділено 500 тисяч гривень, які повністю використані. Проект здійснюється планово;

- завершено поточний ремонт покрівлі Дмитрівського сільського будинку культури вартістю 323 тисячі гривень, із них кошти районного бюджету – 130 тисяч  гривень, кошти сільського бюджету – 193 тисячі гривень;

- встановлено пам’ятник земляку-герою Василю Степановичу Петрову на його малій батьківщині у селі Дмитрівка за 100 тисяч гривень із районного бюджету;

- виготовлена проектно-кошторисна документація на «Капітальний ремонт крівлі музею у селищі міського типу Приазовське вартістю 15 тисяч гривень із районного бюджету;

          - придбано музичну апаратуру для відділу культури на 142 тисячі гривень за рахунок районного бюджету, а також оснащено музичним обладнанням Олександрівський сільський будинок культури на 100  тисяч гривень з державного бюджету;

 

- за рахунок коштів обласного бюджету для Ганнівського сільського будинку культури придбано персональний комп’ютер за 10 тисяч гривень.

 

У 2018 році свої двері відчинив повністю оновлений дім культури у селі Гірсівка. Проект здійснений на умовах співфінансування, де 2 мільйони 337 тисяч гривень – гроші державного бюджету та 313 тисяч – місцевого.

 

Значними подіями звітного року стали: святкування 95-річчя утворення Приазовського району, проведення районного етапу обласної культурно-мистецької акції «На крилах відродження», регіонального фестивалю «Приазовський Інтер - фольк», районних фестивалів «Осінні зустрічі» та «Океан творчості», районного проекту «Передай добро по колу», районного фольклорного свята «День чаю» за участю національно-культурних товариств району, Юніорської ліги ПЕДа та інше.

 

Гідна увага приділяється сфері соціального захисту, зокрема роботі з дітьми, які з різних причин опинилися без належного батьківського догляду. Функціонує районна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2015-2018 роки, яка передбачає співфінансування з районного та обласного бюджетів 50% на 50%. Важливим заходом минулого року стало придбання 2 житлових будинків на суму 239 тисяч гривень у селі Богданівка та  у селищі Нововасилівка.

Також за рахунок коштів субвенції з державного бюджету передбачалося придбати 2 житлових приміщення для сімей загиблих осіб, згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи.   У 2018 році з державного бюджету перераховано 1 мільйон 366 тисяч гривень на ці заходи. Придбана 1 квартира у місті Запоріжжя, загальна вартість  якої становила 683 тисячі гривень. Решта 683 тисячі зберігаються на спеціальному рахунку в «Ощадбанку» і будуть використані у 2019 році на придбання житла.

 

Важлива увага приділяється  житлово-комунальному господарству.  

В рамках обласної  програми «Питна вода Запорізької області» на 2012-2020 роки за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів у 2018 році в Приазовському районі здійснено «Реконструкцію системи водопостачання вулиць Центральної та Зарічної села Володимирівка» на загальну суму 3 мільйони 946 тисяч гривень, з яких  3 мільйони 579 тисяч - кошти обласного бюджету і 367 тисяч гривень  кошти сільського бюджету.

Триває капітальний ремонт водопровідної мережі у селі Чкалове. Проведена експертиза даного проекту, яка вартувала 66 тисяч гривень (кошти сільського бюджету) та виконані роботи з укладання металопластикових труб  на суму 485 тисяч гривень.

Продовжується реконструкція системи водопостачання села Степанівка Перша.

Завершений капітальний ремонт водопровідної мережі села Новокостянтинівка за 2 мільйони 536 тисяч гривень із обласного бюджету.

 

Окрему увагу у роботі приділяємо відновленню автошляхів. Проведено поточний середній ремонт доріг у Приазовському районі на загальну суму 9 мільйонів 382 тисячі гривень та експлуатаційне утримання доріг на суму 17 мільйонів 263 тисячі гривень.  Зокрема відремонтовано важливу дорожню артерію, яка веде до узбережжя Азовського моря. Це під’їзд до села Приморський Посад і дорожнє полотно центральною вулицею  цього населеного пункту.

 

Пріоритетом для влади є підтримка та розвиток спортивного напрямку. Фізична культура та спорт - це запорука здорового способу життя та розвитку молоді. Завдяки районним програмам, здійснюється допомога приазовським спортсменам для поїздок на змагання, придбання спортивного обладнання, що дає можливість підростаючому поколінню вдосконалювати свої навички в тих чи інших видах спорту.

В рамках Державної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України" реалізовано проект "Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям 42 на 22 метри у селі Олександрівка вартістю 1 мільйон 572 тисячі гривень.

За рахунок державного бюджету придбали 4 дитячих майданчики на 191 тисячу гривень у села: Дмитрівка, Воскресенка, Володимирівка та  Богданівка.

За його підтримки народного депутата Сергія Валентірова відкрито сучасні дитячі майданчики з ігровими комплексами –  у селах Володимирівка і Воскресенка та у селищі Приазовське. Усі дошкільні заклади постійно отримують іграшки та спортивний інвентар.

 

 

Виготовлена проектно-кошторисна документація за рахунок районного бюджету на:

         1. «Будівництво районного футбольного поля зі штучним покриттям 60 на 40 метрів у селищі Приазовське» вартістю 45 тисяч гривень;

         2. «Реконструкцію футбольного поля комунального закладу «Приазовська дитячо-юнацька спортивна школа»  за 28 тис. гривень.

 

Вони подані на конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2019 році.

 

2018 рік був напруженим і продуктивним. Хочу висловити вдячність усім мешканцям району за повсякденну працю, за внесок кожного у розвиток Приазовського краю.  Ми розробили перспективний план розбудови нашого регіону і маємо чітке бачення його успішної реалізації.  Але хочу зазначити, що тільки в єдності наша сила! Тільки разом нам вдасться досягти кращих результатів для нашої малої батьківщини!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти