Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Первоцвіти потребують захисту

2019-03-18 14:42:28

Приазовська районна державна адміністрація

Рекордно теплі за середньодобовою температурою дні лютого та березня спровокували вегетацію перших весняних квітів. Одночасно із їх появою стартувала природоохоронна акція «Первоцвіт-2019».

Метою проведення заходу є збереження об'єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, таких як підсніжник звичайний, шафран Гейфелів (крокус), цибуля ведмежа (черемша) та інші.

Ці рослини підлягають суворій охороні. Згідно українського законодавства, здійснюючи торгівлю рідкісними та зникаючими видами рослин, громадяни порушують закони України: «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про Червону Книгу України», та згідно ст. 88, 881, 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення караються штрафами.

За незаконне придбання та збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України передбачено накладення штрафу від 510 до 1700 грн з конфіскацією об’єктів рослинного світу (ч. 1 ст. 881 КУпАП – порушення правил порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу).

Дії щодо незаконного придбання та збуту об’єктів рослинного світу, вчинені щодо об’єктів тваринного або рослинного світу, які перебували в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, тягнуть за собою накладення штрафу від 1700 до 3655 грн. з конфіскацією об’єктів рослинного світу.

Звертаємось до громадян з проханням відмовитись від збирання рослин занесених до Червоної книги України. Не стимулюйте недобросовісних громадян, які протиправно реалізовують червонокнижні первоцвіти. Цим ви збережете природне надбання країни для майбутніх поколінь.

Якщо ви стали свідком незаконного збору, продажу чи транспортування весняних квітів, будь-ласка, повідомте про це Державну екологічну інспекцію у Запорізькій області за номером телефону 2869940 та  Приазовський  відділ поліції ГУНП у Запорізькій області за номером 102.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти