Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Сьогодні День Соборності України

2019-01-22 11:35:58

Приазовська районна державна адміністрація

У Приазовській РДА відбулись урочисті збори з приводу визнаної дати - 100-річчя Соборності України.

Розпочала зібрання заступник голови райдержадміністрації Марина Попова: «Соборність України означає духовну згуртованість всіх її громадян, незалежно від їх національності і регіону проживання. Національна єдність - життєво необхідна цінність і запорука успішного розвитку держави.

  Так склалося історично, що деякі традиції жителів Правобережної і Лівобережної України різні. Однак не це визначає нашу суть. Всіх нас об'єднує любов до рідної землі. Наші відомі предки Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик прагнули до цілісності, розвитку і процвітання держави. Важливо зробити правильні висновки з помилок минулого, адже саме брак національної єдності на початку XX років привів до втрати державності».

Також Марина Петрівна наголосила, що Україна сьогодні змінюється щодня. І саме ми з Вами є рушійною силою її перетворення. У цьому році велика дата в історії нашого краю - Запорізька область відзначає 80 років з дня заснування. Наш регіон - дійсно прекрасний! Він є важливою частиною країни, має безліч різних досягнень. А в першу чергу, Запорізький край це працьовиті, добрі і талановиті люди.

З ініціативи Приазовської райдержадміністрації заснована культурно-мистецька акція «Почуття єдиної родини», в рамках якої в цьому році буде проводиться цілий ряд різних заходів, приурочених цій славній даті.

«Щиро вітаю Вас з Днем Соборності України. Спасибі всім, хто вірить в майбутнє і не шкодує сил для розвитку нашої держави. Зі святом Вас, дорогі земляки!», - підсумувала М.П.Попова.

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти