Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2019-2021 РОКИ

2018-12-26 19:43:30

Приазовська районна державна адміністрація

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ

НА 2019-2021 РОКИ

 

Основною метою Перспективного плану на період з 2019-го по 2021-ий роки є визначення основних завдань для розвитку територій та консолідація зусиль усіх гілок влади щодо вирішення поставлених цілей, а також сприяння сталому розвитку та зростанню економіки району, функціонуванню підприємств реального сектору економіки, установ і закладів соціальної сфери на основі інноваційних структурних зрушень, проведення реформ у різних галузях і сферах діяльності, поліпшення умов життєдіяльності населення та підвищення його добробуту.

 

ПРІОРИТЕТИ ТА ЦІЛІ

 

Ö Створення спроможних об’єднаних територіальних громад.

Державна політика України у сфері місцевого самоврядування спирається на інтереси жителів територіальних громад і передбачає децентралізацію влади – тобто передачу від органів виконавчої влади до органів місцевого самоврядування значної частини повноважень, ресурсів та відповідальності. В основу цієї політики закладено положення Європейської хартії місцевого самоврядування та найкращі світові стандарти суспільних відносин у цій сфері.

На сьогодні у Приазовському районі створено 5 об‘єднаних територіальних громад. 

У 2019-му році буде продовжена робота з проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи з жителями району щодо добровільного об'єднання територіальних громад.

 

Ö Наповнення бюджетів всіх рівнів

Саме фінансовий аспект є одним із найсуттєвіших, від якого, у великій мірі, залежить успішність функціонування району та територій в цілому. Наявність економічно активних суб’єктів підприємницької діяльності, достатня кількість кваліфікованих трудових ресурсів, розвинена промислова та соціальна інфраструктура – все це та багато іншого є основою для успішного розвитку громади.

Найголовнішим чинником розвитку району і територій окремо є наповнення дохідної частини бюджету. Тому пріоритетами на 2019 - 2021 роки є:

- забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів усіх рівнів;

- розширення ресурсної бази надходжень по податку на доходи фізичних осіб шляхом легалізації доходів населення;

- зростання обсягів доходів загального фонду місцевих бюджетів;

- посилення соціальної спрямованості бюджету.

 

 

Ö Інвестиції

 

Залучення інвестицій до основного капіталу є одним із дієвих та ефективних ресурсів розвитку економіки та додатковим чинником для вирішення нагальних проблем території. Ми маємо позитивний досвіт роботи з компаніями -інвесторами ТОВ «Вінд Пауер» та ТОВ «ЮроКейп Юкрейн І»  на території нашого району, які через договори співробітництва допомагають вирішувати соціально важливі проблеми територій.

Разом з тим, ми постійно беремо і надалі братимемо участь у грантах та програмах, які спрямовані на вирішення проблем району. Це проекти «НЕФКО», «GIZ» та інші.

Так, здійснити ремонт соціально важливого об’єкту для району - комунального закладу  - Приазовський районний будинок культури вартістю 12 мільйонів 800 тисяч гривень планується за рахунок  кредитної програми Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Станом на сьогодні, даний проект планується включити у 2 етап фінансування.

        

Ö Розвиток дорожньої галузі.

Розвиток дорожньої інфраструктури залишається одним із пріоритетів бюджетного фінансування.

Протягом 2018-го року на дорогах загального користування відремонтовано 37 тисяч квадратних метрів  дорожнього полотна. Наступні 3 роки спільно з обласною державною адміністрацією, планується відновити дорожнє покриття на стратегічно важливих напрямках району за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. Це такі ділянки як:

  • Приазовське – Нововасилівка – Ганноопанлинка - Новоспаське.
  • Богданівка (від дороги М-14) – Ганнівка – Першомиколаївка.
  • Приазовське – Добрівка - Гірсівка.
  • Приазовське – Шевченко – Новокостянтинівка та інші.

 

Ö Забезпечення якісною питною водою мешканців району

Питання забезпечення населених пунктів Приазовського району якісною питною водою завжди було і є одним із головних напрямків роботи. Так, до 2021 року плануємо:

         - виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво водогону до сіл Богданівка, Степанівка-2, Прудентове, Ганнівка, Миколаївка, Мар'янівка, Новоспаське, Оріхівка, Беседівка, Ганноопалинка, Маківка від Західного групового водопроводу. Орієнтовна вартість проекту – 150 мільйонів гривень;

         - здійснити реконструкцію водопровідної мережі села Георгіївка. Вартість – 3 мільйони 500 тисяч гривень;

         - збудувати водогін подачі артезіанської води від свердловини, розташованої у селі Ботієво, до села Приморський Посад. Вартість проекту – 5 мільйонів 300 тисяч гривень;

        - здійснити капітальний ремонт водогону села Степанівка Перша вартістю 5 мільйонів 800 тисяч гривень;

        -  здійснити капітальний ремонт водопровідної мережі селища Нововасилівка, орієнтовна вартість якого сягає 10 мільйонів гривень;

        - встановити станції доочищення води у селах Олександрівка, Новокостянтинівка, Дівнинське.  Вартість проектів - 650 тисяч гривень кожен.

        

Ö Покращення екологічної ситуації .

В умовах переходу до ринкової економіки, на сьогодні природокористування слід розглядати як особливий вид соціально-економічної діяльності, що спрямоване не тільки на повне задоволення зростаючих потреб усіх членів суспільства за допомогою поліпшення використання природних ресурсів, а й повинно бути направлене на збереження природних ресурсів в інтересах майбутніх поколінь. Для збереження екологічної ситуації та її покращення є конкретні завдання, які ставить перед собою Приазовська райдержадміністрація.  А саме це:

- будівництво берегозакріплювальних споруд, укріплення берега Азовського моря у селі Степанівка Перша (ІІ черга). Орієнтовна вартість 9 мільйонів гривень;

- будівництво зовнішніх мереж каналізації та каналізаційних очисних споруд селища міського типу Приазовське. Орієнтовна вартість 65 мільйонів гривень.

- будівництво районного полігону твердих побутових відходів;

- придбання спеціалізованої техніки для організації та збору побутового сміття у населення.

        

Ö Розвиток медицини:

Сьогодні беззаперечним виявляється той факт, що українська медицина в її широкому та вузькому розумінні потребує змін. Це не просто реформування сфери охорони здоров’я, але й здійснення перетворень і вдосконалень, які б принесли позитивні та відчутні результати для всього населення держави.

Саме тому, наша головна мета - зробити так, щоб кожна людина у Приазовському районі мала змогу отримувати доступні, своєчасні, якісні медичні послуги.

Кроком до реалізації цієї мети  протягом 2019-2021 років буде:

- будівництво сімейних амбулаторій загальної практики у селах Олександрівка, Гирсівка, Степанівка Перша;

- здійснення капітальних та поточних ремонтів приміщень, заходів з енергозбереження в  закладах охорони здоров’я району, а саме:

1. капітальний ремонт першого поверху будівлі опікового відділення комунальної установи "Приазовська центральна лікарня" (пологове відділення);

2. капітальний ремонт другого поверху будівлі опікового відділення комунальної установи "Приазовська центральна лікарня" (хірургічне відділення);

- запровадження сучасної діагностики шляхом придбання сучасного діагностичного медичного обладнання та підготовки кваліфікованих кадрів;

- здійснення заходів щодо забезпечення закладів медицини матеріально - технічними засобами, сучасним медичним обладнанням, медичними препаратами та іншими медичними засобами, необхідними для здійснення вчасного та якісного медичного обслуговування населення.

   

Ö Розвиток освіти.

В рамках реформи освіти в умовах децентралізації ми ставимо перед собою завдання покращити якість освіти, шляхом створення нової української школи. Це ключова реформа Міністерства освіти і науки, яка зупинить негативні тенденції та перетворить українську школу на важіль соціальної рівності та згуртованості, економічного розвитку і конкурентоспроможності України.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Це школа, до якої приємно приходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Ключова зміна для учнів стосується підходів до навчання та змісту освіти, адже головне завдання нової української школи – виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати самостійні, відповідальні рішення та дотримується прав людини.

На шляху вирішення поставлених цілей плануємо наступне:

- провести капітальний ремонт актового залу Нововасилівського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів позашкільний навчальний заклад "Гармонія" ;

- провести  капітальний ремонт харчоблоку опорного начального закладу «Гармонія»;

- створити опорний навчальний заклад на базі Ганноопанлинського  та Ганнівського навчально-виховних комплексів.

Разом з тим, надважливо – формування у дітей звички ведення здорового способу життя та позитивного ставлення школярів, педагогічних працівників, батьків до фізичної культури і спорту шляхом поліпшення інформаційного середовища,  організації заходів національно-патріотичного спортивного виховання; розвитку мережі спортивних залів, майданчиків, споруд закладів освіти та суттєвого покращення оснащення їх спортивним обладнанням. У зв’язку з цим вже проведена робота по виготовленню проектно-кошторисної документації наступних об‘єктів:

- будівництво районного футбольного поля зі штучним покриттям 60 на 40 метрів у селищі Приазовське;

- реконструкція футбольного поля комунального закладу "Приазовська дитячо-юнацька спортивна школа" Приазовської районної ради.

        

 У нас є багато ідей для покращення життя мешканців Приазовського району і ми маємо чітке бачення реалізації усіх намічених планів.

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти