Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗВІТ ЗА 2015-2018 РОКИ

2018-12-26 19:38:50

Приазовська районна державна адміністрація

ЗВІТ ЗА 2015-2018 РОКИ

Головне гасло нашої діяльності – МИ РОБИМО ВСЕ, ЩОБ ПРИАЗОВСЬКИЙ РАЙОН МАВ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ. 

Протягом 2015-2018 років разом з обласною державною адміністрацією і особисто її очільником Костянтином Івановичем Брилем, народним депутатом України Сергієм Васильовичем Валентіровим, ми активно працювали для людей Приазовського району. Загалом за цей період залучено 130 мільйонів 500 тисяч гривень на проведення капітальних видатків. В тому числі:
-    кошти державного бюджету - 59 мільйонів 200 тисяч гривень;
-    кошти обласного бюджету - 48 мільйонів 600 тисяч гривень;
-    кошти районного бюджету - 5 мільйонів 900 тисяч гривень;
-    кошти сільських бюджетів – 7 мільйонів 800 тисяч гривень;
-    кошти інвесторів – 9 мільйонів гривень.

Кошти з бюджетів всіх рівнів виділено на здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій.

Одне з головних питань, над яким працюємо - газифікація населених пунктів. Протягом звітного періоду вдалося досягти конкретних результатів:
 
- завершено будівництво міжселищного газогону високого тиску другої категорії до сіл Надеждине, Добрівка, Гірсівка, Дунаївка, Олександрівка, Степанівка Перша, смт Приазовське загальною вартістю 31 мільйон 536 тисяч гривень. Це важливе досягнення, яке дало змогу селянам обігрівати свої домівки природнім газом і жити в комфортних умовах.  
- погашено борг у 10 мільйонів 200 тисяч гривень перед підрядною організацією за виконані та неоплачені роботи в минулі роки;
- погашено борг за будівництво підвідного газопроводу до сіл Прудентове, Степанівка Друга і Богданівка у сумі 5 мільйонів 640 тисяч гривень;
- побудовано підвідний газогін від села Райнівка до сіл Строганівка, Ботієве, Бабанівка, що вартувало 1 мільйон 490 тисяч гривень.

Приазовський район має величезний інвестиційний потенціал.  В даний час на території діють 2 великих інвестори. Це компанії «Вінд Пауер» і «ЮроКейп Юкрейн». Між інвесторами і районною державною  адміністрацією підписані договори про співпрацю і реалізацію інвестиційних проектів на територіях присутності. 

В рамках декларації соціального партнерства між  Приазовським районом та  ТОВ «Вінд Пауер» здійснено наступне:
- капітальний ремонт Ботієвської загальноосвітньої школи – 998 тисяч гривень;
- капітальний ремонт Приморсько-Посадського дитячого садочка на суму 200 тисяч гривень; 
- створено паркову зону у селі Ботієве – 450 тисяч гривень;
- ремонт систем водопостачання села Ботієве та села Строганівка (заміна 3-ьох башт Рожновського) – 240 тисяч гривень; 
- здійснено розробку генерального плану Ботієвської сільської ради. Загальна сума робіт 420 тисяч гривень;
- створено дитячий майданчик у селі Ботієве, доповнено новими атракціонами 2 майданчика біля Строганівського сільського клубу та Ботієвського дитячого садочка, здійснено заходи з благоустрою входу до паркової зони в селі Ботієве. Витрачено  - 154 тисячі гривень; 
          - капітальний ремонт Ботієвського дошкільного закладу – 743 тисячі гривень; 
- завершені роботи з поточних ремонтів Ботієвського сільського будинку культури на 197 тисяч гривень, Ботієвської сімейної амбулаторії на 131 тисячу гривень та Строганівського сільського клубу на 275 тисяч гривень;
- у селі Приморський Посад облаштовано дитячий майданчик на території дошкільного навчального закладу «Сонечко» загальною вартістю 92 тисячі гривень; 
- у селі Ботієве завершено благоустрій спортивного майданчика та встановлено малі архітектурні форми вартістю 240 тисяч гривень; 
  - для забезпечення навчання дітей шкільного віку села Приморський Посад придбано шкільний автобус, загальною вартістю 1 мільйон 320  тисяч гривень, із яких  30 % - гроші ТОВ «Вінд Пауер», 70% - освітня субвенція за програмою співфінансування. 

Виконані наступні зобов'язання ТОВ «ЮроКейп Юкрейн І» щодо внеску у розвиток соціальної інфраструктури  Приазовського району:

- реконструкція системи водопостачання із заміною двох водонапірних веж на території села Дівнинське – 285 тисяч гривень;
- реконструкція системи водопостачання на території села Дунаївка – 120 тисяч гривень; 
- реконструкція спортивного залу у Дунаївській загальноосвітній школі – 160 тисяч гривень;
- ремонт даху Дівнинського ФАПу – 40 тисяч гривень;
- будівництво 4,8 кілометрів газопроводу у селі Надеждине на суму 1 мільйон 800 тисяч гривень; 
- придбання водонапірної вежі  на території села Надеждине – 65  тисяч гривень;
- реконструкція колишньої будівлі школи у селі Добрівка для використання її як бібліотеки та обрядового залу – 223 тисячі гривень;
- у селі Дунаївка проведено роботу з ремонту та заміни покрівлі дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» та придбано ігровий майданчик на загальну суму – 315 тисяч гривень.

Окрему увагу у роботі приділяємо відновленню автошляхів. 

Станом на сьогодні, на території району відремонтовано 77 тисяч 118 квадратних метрів дорожнього покриття на загальну суму - 35 мільйонів 305 тисяч гривень. З них: 
9 тисяч квадратних метрів - комунальні дороги на 3 мільйони 307 тисяч гривень (місцевий бюджет). 
 68 тисяч квадратних метрів - дороги загального користування місцевого значення на суму 31 мільйон 998 тисяч гривень,  з яких 26 мільйонів 646 тисяч гривень – державний бюджет, 2 мільйони 263 тисячі гривень – обласний бюджет, 767 тисяч гривень – районний бюджет, 1 мільйон 565 тисяч гривень -  служба автомобільних доріг та 756 тисяч гривень - місцевий бюджет. Ремонтні роботи здійснювалися на наступних ділянках автошляхів:
-    Дівнинське -  Новокостянтинівка – Чкалове – Степанівка Перша;
-    Ботієве – Новокостянтинівка;
-     Приазовське – Дівнинське – Олександрівка;
-     Арабка – Астраханка – Мордвинівка – Гирсівка – Степанівка Перша;
-    Приазовське – Шевченко – Новокостянтинівка;
-    Приазовське – Новоспаське – Могутнє;
-     Під’їзд до села Приморський Посад.
    
На умовах співфінансування ремонт доріг загального користування місцевого значення було проведено у Воскресенській, Богданівській та Володимирівській сільських радах. 

Важлива увага приділяється сфері житлово-комунального господарства. Зокрема одним із пріоритетних напрямків є забезпечення населення якісною питною водою.

- За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та співфінансування з місцевого бюджету було реалізовано проект «Реконструкції системи водопостачання села Степанівка Перша» загальною вартістю 4 мільйони 107 тисяч гривень.
         - Здійснено капітальний ремонт системи водопровідної мережі села Новокостянтинівка, який був включений до Програми «Питна вода Запорізької області» на 2007-2020 роки загальною вартістю 2 мільйони 536 тисяч гривень.
- Завершена реалізація інвестиційного проекту «Реконструкції водопровідних мереж села Олександрівка» який вартує 5 мільйонів 493 тисячі гривень. 
- Реконструйовано систему водопостачання вулиць Центральна та Зарічна у селі Володимирівка, який був включений до Програми «Питна вода Запорізької області» на 2012-2020 роки загальною вартістю 4 мільйони 134 тисячі гривень.
- Задля безперебійного водопостачання у селі Степанівка Друга з районного бюджету у 2016 році виділено 290 тисяч гривень на прокладання додаткової гілки водопроводу довжиною 3 кілометри та врізання її до центральної системи водопостачання населеного пункту. Це допомогло підвищити тиск в основній системі та забезпечити безперебійне водопостачання і задоволення потреб населення у питній воді. 
- Також здійснено «Реконструкцію теплових мереж села Чкалове» і підключення амбулаторії до соломоспалювального теплогенератора. Вартість робіт -  298 тисяч гривень. 


Охорона навколишнього природного середовища: 

Природокористування повинне бути направлене на збереження природних ресурсів в інтересах майбутніх поколінь. Для збереження екологічної ситуації та її покращення за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища реалізувався І етап екологічного інвестиційного проекту «Будівництво берегозакріплювальних споруд з укріплення берега Азовського моря села Степанівка Перша». Встановлено 4 буни та освоєно 3 мільйони 108 тисяч гривень.

Суспільство і культура – це нерозривні поняття, які залежать одне від одного.  Ані людина, ані суспільство не можуть існувати поза культурою. 

За звітний період найвагомішими проектами для покращення матеріально-технічної бази у сфері культури Приазовського району стали:
    - «Капітальний ремонт будинку культури  у селі Чкалове» вартістю 1 мільйон 259 тисяч гривень;
- установка пам’ятника земляку-герою Василю Степановичу Петрову на його малій батьківщині у селі Дмитрівка – 100 тисяч гривень;
- придбання для відділу культури апаратури – 119 тисяч гривень, необхідного для виїзних заходів інвентарю, а саме – брендованих палаток – 100 тисяч гривень, тканини для сценічних костюмів – 57 тисяч гривень;
          - «Капітальний ремонт Гірсівського будинку культури» вартістю 2 мільйони 518 тисяч гривень; 
- ремонт крівлі Приазовського районного будинку дитячої та юнацької творчості - 95 тисяч гривень.

Соціальна сфера

Гідна увага приділяється роботі з дітьми, які з різних причин опинилися без належного батьківського догляду. Функціонує районна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2015-2018 роки, яка передбачає співфінансування з районного та обласного бюджетів 50% на 50%. Протягом 4 років придбано 7 помешкань на території району. У 2015 році  - квартири у селі Новоолександрівка (50 тисяч гривень)  та  селищі Нововасилівка (58 тисяч гривень); у 2016 році - житловий будинок  у селі Новокостянтинівка (90 тисяч гривень.),  у 2017 році -  будинки у селі Степанівка Перша (140 тисяч гривень) та у селі Новоспаське (60 тисяч гривень.); в 2018 році будинки у селі Богданівка (135 тисяч гривень) та у селищі Нововасилівка (105 тисяч гривень)
У 2017 році за рахунок держаного субвенції придбано 3 житлових будинки у селищі Приазовське, на загальну суму 447 тисяч гривень. Все вище зазначена житлова площа формує фонд соціального житла.

    Освіта

Пріоритет номер один - майбутнє району - підростаюче покоління. Створено усі необхідні умови для охоплення дітей дошкільною  та шкільною освітою. Постійно проводиться належна робота задля покращення умов, у яких діти отримують знання, поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти.   
- Спільно з ЮНИСЕФ (дитячий фонд ООН) Гамівський навчально-виховний комплекс та Нововасилівський дошкільний навчальний заклад «Теремок» отримали новітнє обладнання на загальну суму 188 тисяч гривень, а саме:  сучасні вуличні майданчики, індивідуальні шафи в роздягальнях, меблі,  ігровий і тематичні куточки, модуль з об'ємними м'якими геометричними фігурами, магнітна дошка, робоче місце для вихователя, нова постільна білизна, ковдри, подушки та ін. 
- У співпраці з ЮНІСЕФ профінансовано ряд заходів, а саме - ремонт будівлі та поставка обладнання для відкриття нового дитячого садочка у селі Добрівка. Обсяг фінансування близько 620 тисяч гривень.
- За рахунок співпраці з GIZ облаштовано кабінет психологічної роботи в опорному навчальному закладі «Азимут» на суму 173 тисячі 760 гривень та отримано обладнання в опорний  навчальний заклад «Гармонія» на суму близько 70 тисяч гривень.
- Придбано універсальні сходові гусеничні підйомники з місцем для транспортування інвалідних візків для 2 навчальних закладів: Богданівки та Нововасилівки, де організована інклюзивна форма навчання для дітей з особливими потребами на загальну суму 170 тисяч гривень. 

 - Із районного бюджету виділено кошти у сумі 1 мільйон 407 тисяч гривень  на «Капітальний ремонт харчоблоку опорного закладу «Азимут». 
Проведено капітальний ремонт їдальні та підсобних приміщень. Виконано оздоблювальні роботи, закуплено нові меблі, кухонне обладнання, посуд, проведена витяжна система, відремонтовано коридор до їдальні, встановлена нова саннтехніка. 
-  В опорному закладі «Азимут» замінено 22 старих вікна на сучасні – енергозберігаючі, загальна сума яких –  128 тисяч гривень.
- В опорних школах Приазовського та Нововасилівки відкрито сучасний освітній простір  - медіатеки, загальною вартістю 95 тисяч гривень. 
- Для створення комфортних умов підвозу учнів до опорних закладів придбано 2 шкільних автобуси на суму – 3 мільйони 297 тисяч гривень.
          - У навчальному закладі Нововасилівки відкрито ресурсну кімнату для занять дітей з особливими освітніми потребами. Її вартість - 136 тисяч гривень із районного бюджету на ремонт приміщенні і 220 тисяч гривень із обласного бюджету на облаштування кімнати, а саме - придбання меблів, дидактичних матеріалів та комп’ютерної техніки.
- Кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання  оснащено опорний навчальний заклад Нововасилівський навчально-виховний комплекс «Гармонія» на суму 1 мільйон 547 тисяч гривень. 
- В рамках забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти та впровадження «Нової української школи» було придбано: комп’ютерне обладнання (13 ноутбуків/ персональних компьютерів), шкільні меблі (139 одномісних, антисколіозних парт та стільців), дидактичні матеріали для 13 початкових класів. Закупівлю здійснено за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 588 тисяч гривень, районного бюджету - 61 тисяча гривень,  залишків коштів освітньої субвенції державного бюджету у сумі 329 тисяч гривень.
- За рахунок субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами придбані спеціальні засоби корекції психофізичного розвитку на суму 67 тисяч гривень.
       - У Богданівському навчально-виховному комплексі та Нововасилівському опорному закладі «Гармонія» облаштовано кабінети української мови на суму 47 тисяч гривень. 
- Придбано персональні комп’ютери, ноутбуки та техніку для друкування, копіювання, сканування, ламінування з витратними матеріалами для 13 перших класів початкової школи району на суму  161  тисяча гривень.
        -Придбано та встановлено 6 твердопаливних котли у навчальні заклади Ганноопанлинки, Дунаєвки, Богданівки, Ганнівки, Воскресенки, Новокостянтинівки вартістю 842 тисячі гривень.

Пріоритетом для влади є підтримка и розвиток спортивного напрямку. Адже це запорука здорового способу життя, фізичного розвитку молоді. Завдяки районним програмам, здійснюється допомога приазовським спортсменам для поїздок на змагання, що дає можливість підростаючому поколінню вдосконалювати свої навички в тих чи інших видах спорту.
В рамках Державної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" було реалізовано проект "Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям 42х22м у селі Олександрівка вартістю 1 мільйон 572 тисячі гривень.
   Виготовлена проектно-кошторисна документація на:
    1. «Будівництво районного футбольного поля зі штучним покриттям 60х40 метрів в селищі Приазовське» - 45 тисяч гривень;
    2. «Реконструкцію футбольного поля комунального закладу «Приазовська дитячо-юнацька спортивна школа» - 28 тисяч гривень.

Це лише основні напрямки роботи влади задля розвитку району. Далі – більше! 

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти