Пошук10 последних новостей
(количество голосов 5)


У приазовській організації ветеранів новий керівник

2013-07-08 16:30:32


5 липня відбулося засідання ради ветеранської організації, в якому взяли участь голова райдержадміністрації В.М.Сухіна, голова районної ради В.П.Шершнєв, заступнк голови райдержадміністрації  Л.І.Полякова  Під час заходу голова ветеранської організації К.В.Зиненко зачитала доповідь, в якій приділила особливу увагу роботі та досягненням ветеранів району. Після цього вона із сльозами на очах (оскільки цій благородній справі віддала багато років життя) оголосила свою заяву з проханням звільнити її з посади через стан здоров‘я.  Заява була прийнята.

Одноголосно новим головою ветеранської організації була призначена Л.Л.Кочева, яка до цього очолювала волонтерський рух  ветеранської організації. К. В. Зиненко обрали почесним членом організації, оскільки саме за головування Катерини Володимирівни організація стала розвиватися. За підтримки народного депутата України А.В.Пшонки з‘явилася облаштована, відремонтована кімната, де люди похилого віку можуть збиратися для спілкування та обговорення поточних проблем. Почали організовуватися кімнати ветеранів у сільських радах району. Ветерани Приазовського району беруть активну участь в майже усіх заходах району та області, звідки привозять почесні грамоти та подяки, які охайно розміщають на зроблених власноруч стендах.

Представники влади висловили подяку Катерині Володимирівні за плідну співпрацю, висловили побажання здоров‘я та сімейного добробуту. Новообраному голові Л.Л.Кочевій побажали снаги та натхнення для подальшої відповідальної роботи.

Під час засідання люди похилого віку мали змогу поставити хвилюючі їх запитання керівникам району, представникам пенсійного  фонду, управління соціального захисту населення.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти