Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

2018-11-29 16:07:59

Приазовська районна державна адміністрація

Щороку 03 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі осіб з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. 

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день людей з інвалідністю – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Значна робота з реабілітації людей з інвалідністю ведеться Мелітопольським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, яке обслуговує застрахованих осіб міста Мелітополь, Якимівського, Приазовського та Мелітопольського районів. Відділення забезпечує за потребою, визначеною довідкою МСЕК, осіб з інвалідністю повним обсягом медичної допомоги, а саме: відшкодування витрат на лікування в лікарнях, реабілітаційних та санаторно-курортних закладах, забезпечення протезно-ортопедичними виробами, необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення, окулярами, слуховими апаратами, спеціальними засобами пересування, зубопротезуванням та іншим.

Сьогодні, під страховим захистом відділення Фонду перебувають 344 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва. З них 2 – особи з інвалідністю І групи, 35 осіб – ІІ групи, 307 осіб – ІІІ групи. Опікується відділення і вирішенням проблем людей з інвалідністю – внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово переселилися з Криму та районів проведення операції Об’єднаних сил.

Пріоритетом в роботі Фонду соціального страхування України є реалізація політики Уряду щодо адресності програм соціального захисту населення.  Вже другий рік поспіль діє новий Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, головною особливістю якого є надання права потерпілому на виробництві, якому за висновком МСЕК визначено санаторно-курортне лікування, самостійно вибирати санаторно-курортний заклад будь-якого регіону країни за своїм вибором, включаючи місцеві санаторії.

У 2018 році 24 потерпілих на виробництві регіону обслуговування відділення, які є особами з інвалідністю, безкоштовно за рахунок Фонду відновили своє здоров’я у санаторно-курортних закладах України за новим Порядком.

Обов’язок працівників Мелітопольського відділення Фонду – допомагати людям, які постраждали внаслідок нещасного випадку на виробництві. Допомагати не лише матеріально, а насамперед, своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретною справою, і ми це намагаємося робити щоденно.

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю ми звертаємося до роботодавців із переконливим проханням проявити в цей день небайдужість та милосердя до таких працівників, допомогти матеріально, вселити їм надії на позбавлення самотності, залучення до активного способу життя, на відновлення працездатності та здоров’я в цілому.

Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, у тому числі й абсолютно здорових членів нашого суспільства. Це засвідчує активна участь команди осіб з інвалідністю Мелітопольського відділення Фонду у Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу», яка відбулася у серпні-вересні 2018 року.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю ми засвідчуємо до них свою повагу та захоплення, бажаємо цим людям, міцного здоров’я, оптимізму і впевненості в своїх силах, незламного духу, спокою і добра у серці, родинного затишку, заслуженої шани і вдячності людей. Запевняємо, що працівники Мелітопольського відділення Фонду і надалі будуть робити все можливе, щоб особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва якнайбільше залучалися до активного способу життя, отримували постійну та достойну допомогу у моральній, фізичній і соціальній реабілітації.

 

З повагою,

колектив працівників Мелітопольського відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій областіРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти