Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «У РАМКАХ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ГОВОРИТИМЕМО ПРО НАПРЯМКИ, ВІД ЯКИХ ПОЛІПШИТЬСЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ В ОТГ»

2018-11-22 08:43:15

Приазовська районна державна адміністрація

Про це голова облдержадміністрації Костянтин Бриль повідомив під час брифінгу, присвяченому проведенню засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області. 

- 12 листопада у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулося сьоме засідання Ради регіонального розвитку. На ньому Президент доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством та об’єднаними громадами і в підсумку прийняти на рівні громад, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. 

Як зазначив очільник регіону, це не перша Стратегія розвитку Запорізької області, але термін попередньої вже добігає кінця. Тож нині кожна територія має визначити свої пріоритети, на основі яких на дорожніх картах районів та ОТГ і з’являться першочергові об’єкти, які стануть маркерами розвитку. 

- Уже 28 листопада в Запорізькій області заплановано засідання Ради регіонального розвитку обласного рівня. На ньому ми говоритимемо про те, що варто зробити першочергово, від чого поліпшиться життя людей в ОТГ. Для цього потрібно підсумувати все, що було зроблено, і прозвітувати перед громадою. Після цього кожна територія напрацює свої плани та першочергові завдання, - підкреслив  Костянтин Бриль. 

За словами голови ОДА, вже найближчим часом розпочнеться процес розробки стратегічних програм. У кожному селі, громаді та районі повинні бути проаналізовані першочергові заходи, які будуть підкріплені певними рішеннями, плануванням та фінансуванням. Для того, щоб усі можновладці розуміли і могли  донести до кожного, що зроблено та що планується виконати. 

Наостанок Костянтин Бриль підкреслив, що на Раду регіонального розвитку Запорізької області будуть запрошені керівники всіх територій, зокрема голови об’єднаних територіальних громад, мери міст обласного значення, народні депутати України від Запорізької області та активні інвестори, які працюють у Запорізькій області. 

-  Всі ми розуміємо, що завдяки реформі децентралізації влади території отримали можливість реально розвиватися. В цьому їм допомагають державна та обласна влада. Також чималий поштовх до розвитку надають інвестори. Наші надійні партнери - ТОВ СП «Нібулон», ТОВ ДТЕК та інші. Нині працюємо над тим, щоб один із арабських інвесторів почав роботу в напрямку Кирилівського водогону. Впевнений, що мери міст поділяться своїми напрацюваннями та досвідом. Як приклад можу назвати будівництво нового терміналу в Запорізькому аеропорту. Він залишився у комунальній власності міста, а відповідно всі його майбутні доходи залишаться в міському бюджеті. І це лише один із прикладів розвитку території, яких в області немало. А заплановано  ще більше, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти