Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У Приазовському районі відбувся ряд лекцій з медіаграмотності

2018-11-21 08:37:10

Приазовська районна державна адміністрація

Медіатренер із Запоріжжя Наталія Виговська розповіла аудиторіям різних вікових категорій, як відрізнити ясні новини від неякісних. У сучасному світі надважливо володіти знаннями та вміннями, що дозволяють аналізувати та розуміти вплив ЗМІ на суспільство, а також допомагають критично сприймати інформацію, яку оприлюднюють медіа. Медіаграмотність вчить розрізняти правильно написані новини і фейки. У час сучасних технологій, коли повсякчас подаються сфальшовані факти, а також змонтований фото і відеоряд, легко маніпулювати інформацією, отже і аудиторією. Під час лекцій приазовцям розповіли про рівні медіаграмотності, професійні стандарти якісних новин, мову ворожнечі, поняття джинси - проплачених матеріалів, прихованої реклами, які подаються аудиторії під виглядом звичайного професійного журналістського продукту та ін.

Лекції пройшли в рамках проекту «Re: start democratic discourse», який організований Інститутом розвитку регіональної преси спільно з Європейським центром свободи преси і ЗМІ (ECPMF) та Асоціацією журналістів Мелітополя за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Прес-служба РДА

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти