Пошук10 последних новостей
(количество голосов 4)


У Приазовському районі планують побудувати ще одну вітроелектростанцію

2013-07-04 11:42:36


Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів зустріч з представниками французької компанії Company national du Ron (CNR) – директором з розвитку CNR Матьйо Ван Хесбруком та директором «Храфнкел» Арнульфом Кніттелом.

CNR – другий за величиною французький виробник електроенергії і одне з основних підприємств на енергетичному ринку Європи. Компанія спеціалізується на виробництві енергії, розвитку судноплавства та іригації (підведення води на поля). Проекти CNR успішно працюють у Франції, Швейцарії, Росії, Уругваї, Лаосі, Албанії, Парагваї, Бразилії, Болівії, Камбоджі та інших країнах світу.

 Вже майже рік спеціалісти компанії проводять наукові дослідження сили вітру на території Приазовського району. Керівництво CNR цікавить місцевість поблизу с. Нововасилівка, де вони планують побудувати вітроелектростанцію.

З результатами цих досліджень представника обласної виконавчої влади ознайомив інженер та директор «Храфнкел» Арнульф Кніттел. За його словами,  сила вітру на досліджуваній території на висоті 150 м сягає 6.5 – 7 м./с. Важливо, що річні та добові коливання вітру є дуже незначними, що цілком влаштовує інвесторів. Наразі завершуються повторні дослідження. Однак, за словами фахівця, вже зараз можна стверджувати, що територія є сприятливою для будівництва вітроелектростанції.

Орієнтовна потужність станції планується 50 МВт, вона зможе забезпечити електроенергією понад 30 тисяч абонентів. Приблизна вартість будівництва проекту - 70 млн. євро.

Наразі вже визначено представника компанії в Запорізькій області  - ВАТ «ВЕС Нововасилівка», технічний директор якого Тамара Зубкова займатиметься оформленням земельної ділянки та дозвільних документів.

- Враховуючи те, що ми підійшли фактично до старту проекту, хотілося б обговорити вашу участь у розвитку інфраструктури території, на якій плануєте працювати, - звернувся до представників інвесторів Петро Гончарук.

Як повідомив голова Приазовської райдержадміністрації Вадим Сухіна, це питання перебуває в стадії обговорення, оскільки наразі виникли деякі колізії між законодавством України та Франції.

Попередній план співробітництва передбачає після запуску об’єкта проведення оцінки впливу станції на навколишнє природне середовище, за підсумками якого будуть упроваджуватись проекти, спрямовані на компенсацію збитків та втрат.

Управління у справах преси та інформації ЗОДАРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти