Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


До уваги держслужбовців!

2018-09-04 10:45:57

Приазовська районна державна адміністрація

Внесено зміни до статей 19, 25, 84 Закону України «Про державну службу»

 

1) Статтю 19 «Право на державну службу» доповнено новою частиною такого змісту: «На посаду державної служби категорії «А» або «Б» не може вступити особа, яка має заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання».

 

2) У статті 25 «Документи для участі у конкурсі»:

- частину першу доповнено абзацом десятим такого змісту: «Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» або «Б», також подає до конкурсної комісії заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання»;

 

- частину четверту доповнено абзацом другим такого змісту: «Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» або «Б», подають заяву про участь у конкурсі та заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання».

 

3) У статті 84 «Припинення державної служби у разі втрати державним службовцем права на державну службу або його обмеження»:

- частину першу доповнено пунктом 6 такого змісту: «Наявність у державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «А» або «Б», заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за дванадцять місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання».

Створюється центр оцінювання кандидатів на посади державної служби

 

Державна служба є основою державного управління. Створення професійної державної служби має виключне значення для країни, що здійснює соціально-економічні трансформації. Цілі реформ, що впроваджуються, не можуть бути досягнуті без професійних державних службовців.

 

З набранням чинності нового Закону України «Про державну службу» запроваджено повсюдний конкурсний підхід при відборі та призначенні на посади державної служби, де ключовим є запровадження належних, прозорих процедур оцінювання кандидатів. Це дозволить забезпечити належний добір претендентів на посади державної служби і тим самим посилити її спроможність, а також створити необхідні умови для професіоналізації державної служби.

 

Досвід проведення конкурсів на посади державної служби засвідчив необхідність удосконалення певних процедур та більшого застосування різноманітних технологій оцінки кандидатів, які унеможливлюють чи достатньо сильно мінімізують суб’єктивізм. Ось чому на часі  запровадження тестових технологій оцінювання з використанням сучасних ІКТ. Аналіз стану проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби свідчить, що сьогодні протягом тижня, тобто п’яти робочих днів відбувається понад 1000 конкурсів. Такі темпи спонукають створити своєрідний хаб, тобто центр оцінювання, який би міг забезпечити належним чином процедуру оцінювання кандидатів і тим самим забезпечити ефективність конкурсного механізму. Це дасть можливість оптимізувати організацію та процедури оцінювання конкурсантів, покращити спроможність конкурсних комісій та НАДС оперативно та ефективно забезпечувати проведення конкурсів на зайняття посад державної служби. Центр також надаватиме методичну підтримку конкурсним комісіям в органах виконавчої влади, проводитиме тестування претендентів на посади державної служби категорії «А» щодо володіння ними англійської та французької мовами.

 

Створення Центру оцінювання претендентів на посади державної служби робитиме свій посильний внесок в забезпечення належних умов для реалізації громадянами України права на вступ на державну службу.

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти