Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У Приазовській райдержадміністрації відбулось засідання Колегії

2018-03-30 13:45:27

Приазовська районна державна адміністрація

Голова Приазовської РДА Наталія Романенко провела засідання Колегії. Під час заходу розглянули нагальні робочі питання. Обговорили підсумки діяльності служби у справах дітей  РДА за 2017 рік. Окрему увагу приділили пріоритетним напрямкам роботи, а саме, влаштуванню дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування в сім'ї опікунів, піклувальників, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу. Впродовж  12 місяців 2017 року 7 дітей, отримали статус дитини позбавленої батьківського піклування, 1 дитина отримала статус дитини-сироти. Всі діти влаштовані до сімейних форм виховання. 

Всього на первинному обліку служби у справах дітей Приазовської РДА перебуває 90 дітей з числа сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування. З них 67 дітей виховується в сім'ях опікунів, піклувальників, 12 дітей - в прийомних сім'ях і 9 дітей в дитячих будинках сімейного типу, 2 - в інтернатних закладах області, що складає 94,44%влаштування дітей  до сімейних форм виховання що є вищим показником від минулого року.

На теперішній час на території Приазовського району функціонує 8 дитячих будинки сімейного типу в яких виховуються 57 дітей та 10 прийомних сімей в яких виховується 27 дитини у 10 прийомних сім'ях району проживають 27 дітей вищезазначеної категорії.

Згідно діючої  районної програми “Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа” здійснено перерозподіл планових асигнувань між сільськими бюджетами Степанівської Першої ради 140 тис. грн. (70 тис. грн. районного бюджету, 70 тис. грн. обласного  бюджету), Новоспаською сільською радою 60 тис. грн., (30 тис. грн. районного бюджету, 30 тис. грн. обласного бюджету). Придбано 2 будинки   для двох осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території.

Також на виконання постанови КМУ від 15.11.2017 року  №877, було придбано 3 будинки на території Приазовської селищної ради для дітей вище зазначеної категорії. Обсяг субвенції - 681 тис.грн.

Розглядаючи питання служби у справах дітей, окремо зупинились на актуальній темі насилля над дітьми в біологічних сім‘ях. Наголосили увагу голів сільських та селищних рад, ОТГ на постійному контролі за неблагонадійними сім‘ями, в яких виховуються діти.

 Під час Колегії РДА обговорили питання про дотримання вимог Закону України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції» у 2017 році,  про підсумки роботи зі зверненнями громадян у Приазовській районній державній адміністрації за 2017 рік, а також про декларування доходів громадян за 2017 рік.

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти