Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Комментарий народного депутата Сергея Валентирова по газификации Ботиевской громады

2018-02-03 19:18:55

Приазовська районна державна адміністрація

Как народный депутат по 81 избирательному округу, в который входит Ботиевская объединенная территориальная громада Приазовского района хочу выразить отдельную благодарность Мизику Олегу Владимировичу - председателю Правления ПАО "ЗАПОРОЖГАЗ" за помощь оказанную в выполнении необходимых работ по газификации Ботиевской ОТГ. 
Благодаря Вашей помощи, уважаемый Олег Владимирович, сотни жителей нашей области уже сегодня могут видеть газ в своих домах. Впереди у нас еще много работы по завершению газификации остальных населенных пунктов Запорожской области, надеюсь и дальше на Вашу помощь и поддержку в решении этого достаточно важного и сложного вопроса. 
С уважением, народный депутат Украины Сергей Валентиров

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти