Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Три села Приазовського району отримали блакитне паливо

2018-02-03 19:15:11

Приазовська районна державна адміністрація

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та народний депутат України Сергій Валентиров взяли участь в урочистостях, присвячених пуску газу в с. Ботієве Приазовського району.

Роботи по газифікації населених пунктів Ботієве, Строганівка та Бабанівка були розпочаті в квітні 2014 року і виконувались фірмою ТОВ «ВБК «Онікс». Вартість будівництва підвідного газопроводу протяжністю 9,170 км склала 3747,807 тис. грн.

Костянтин Бриль нагадав, що для будівництва підвідного газопроводу до цих трьох сіл  з обласного бюджету в кінці 2016 році було виділено 1 490 тис. грн. Роботи виконані в повному обсязі.

- У перемоги багато батьків. І я дякую всім, хто брав участь у цьому проекті. Зокрема, Сергію Валентирову, який став «локомотивом» вирішення питання,  обласній раді та «Запоріжгазу», що доклав чимало зусиль, компанії «Газфаєр», що пішла назустріч і проводила роботи ще до виділення коштів. Окремо хочу подякувати компанії ДТЕК, з керівництвом якої я проводив перемовини в Києві,  вони  допомогли у встановленні вузла обліку вартістю 400 тисяч гривень. Об'єднавшись разом, усі ми вирішили питання на благо громади. До речі, місцеві жителі також внесли вклад у створення вуличної розводки. Нині в Запорізькій області є чимало населених пунктів, де, незважаючи на негатив, люди повірили владі, об'єднались та разом провели блакитне  паливо до власних осель. Цього року в Новомиколаївському, Гуляйпільському районах, а також у напрямку від Якимівки до Кирилівки заплановано проведення газу. Ми маємо чимало амбіційних планів. І першочергова  увага приділятиметься тим населеним пунктам, де люди об'єднались у громади, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Зі свого боку народний депутат України Сергій Валентиров, висловив подяку керівництву ПАТ «Запоріжгаз», яке доклало чимало зусиль, аби блакитне паливо нарешті з’явилося в цих селах.

- Хочу висловити вдячність Олегу Мізіку, голові правління ПАТ «Запоріжгаз», за допомогу у виконанні необхідних робіт по газифікації Ботієвської ОТГ. Завдяки, в тому числі, його наполегливій позиції, сотні жителів нашої області вже сьогодні можуть використовувати газ у своїх оселях. Попереду у нас ще багато роботи щодо завершення газифікації інших населених пунктів регіону, тому сподіваюсь і надалі на допомогу підприємства «Запоріжгаз» й його керівника у вирішенні цього важливого і складного питання, - зазначив народний депутат України Сергій Валентиров.

Вартість будівництва вуличного газопроводу становить 2 745,577 тис. грн. На сьогодні вуличний газопровід середнього тиску в цих населених пунктах прокладено на 100%. Його протяжність  у межах  сіл: с. Ботієво - 28 550 м; с. Строганівка - 11 666 м; с. Бабанівка -1917 м.

Як повідомив голова громадської організації «Соціальний розвиток» Володимир Тіщенко, для будівництва вуличного газопроводу була створена громадська організація «Соціальний розвиток», в яку вступили 302  жителі сіл. Із них п’ять  домогосподарств  у селі Бабанівка, 39 - у с. Строганівка, 97 - у с. Ботієво здійснили  обв'язкове встановлення  відповідного обладнання і повністю готові до використання природного газу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти