Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Три села Приазовського району отримали блакитне паливо

2018-02-03 19:15:11

Приазовська районна державна адміністрація

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та народний депутат України Сергій Валентиров взяли участь в урочистостях, присвячених пуску газу в с. Ботієве Приазовського району.

Роботи по газифікації населених пунктів Ботієве, Строганівка та Бабанівка були розпочаті в квітні 2014 року і виконувались фірмою ТОВ «ВБК «Онікс». Вартість будівництва підвідного газопроводу протяжністю 9,170 км склала 3747,807 тис. грн.

Костянтин Бриль нагадав, що для будівництва підвідного газопроводу до цих трьох сіл  з обласного бюджету в кінці 2016 році було виділено 1 490 тис. грн. Роботи виконані в повному обсязі.

- У перемоги багато батьків. І я дякую всім, хто брав участь у цьому проекті. Зокрема, Сергію Валентирову, який став «локомотивом» вирішення питання,  обласній раді та «Запоріжгазу», що доклав чимало зусиль, компанії «Газфаєр», що пішла назустріч і проводила роботи ще до виділення коштів. Окремо хочу подякувати компанії ДТЕК, з керівництвом якої я проводив перемовини в Києві,  вони  допомогли у встановленні вузла обліку вартістю 400 тисяч гривень. Об'єднавшись разом, усі ми вирішили питання на благо громади. До речі, місцеві жителі також внесли вклад у створення вуличної розводки. Нині в Запорізькій області є чимало населених пунктів, де, незважаючи на негатив, люди повірили владі, об'єднались та разом провели блакитне  паливо до власних осель. Цього року в Новомиколаївському, Гуляйпільському районах, а також у напрямку від Якимівки до Кирилівки заплановано проведення газу. Ми маємо чимало амбіційних планів. І першочергова  увага приділятиметься тим населеним пунктам, де люди об'єднались у громади, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Зі свого боку народний депутат України Сергій Валентиров, висловив подяку керівництву ПАТ «Запоріжгаз», яке доклало чимало зусиль, аби блакитне паливо нарешті з’явилося в цих селах.

- Хочу висловити вдячність Олегу Мізіку, голові правління ПАТ «Запоріжгаз», за допомогу у виконанні необхідних робіт по газифікації Ботієвської ОТГ. Завдяки, в тому числі, його наполегливій позиції, сотні жителів нашої області вже сьогодні можуть використовувати газ у своїх оселях. Попереду у нас ще багато роботи щодо завершення газифікації інших населених пунктів регіону, тому сподіваюсь і надалі на допомогу підприємства «Запоріжгаз» й його керівника у вирішенні цього важливого і складного питання, - зазначив народний депутат України Сергій Валентиров.

Вартість будівництва вуличного газопроводу становить 2 745,577 тис. грн. На сьогодні вуличний газопровід середнього тиску в цих населених пунктах прокладено на 100%. Його протяжність  у межах  сіл: с. Ботієво - 28 550 м; с. Строганівка - 11 666 м; с. Бабанівка -1917 м.

Як повідомив голова громадської організації «Соціальний розвиток» Володимир Тіщенко, для будівництва вуличного газопроводу була створена громадська організація «Соціальний розвиток», в яку вступили 302  жителі сіл. Із них п’ять  домогосподарств  у селі Бабанівка, 39 - у с. Строганівка, 97 - у с. Ботієво здійснили  обв'язкове встановлення  відповідного обладнання і повністю готові до використання природного газу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти