Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У Приазовському районі відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

2018-01-23 15:44:39

Приазовська районна державна адміністрація

На головній сцені району приазовців вітали заступник голови РДА Марина Попова та голова районної ради Олександр Прокопенко.

«Сьогодні ми відзначаємо важливу історичну подію для нашої держави і народу - 99 річницю Соборності України. Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки був проголошений задля утворення єдиної української держави. Також  22 січня виповнюється 100 років від дня прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, який проголошував Українську Народну Республіку «самостійною, ні від кого не залежною, вільною, суверенною державою українського народу». Власне, Українська Народна Республіка раніше, ніж країни Балтії, Польща та Чехія,здобула свою Незалежність.

Деякі традиції мешканців Правобережної та Лівобережної України є різними. Проте не цевизначає нашу суть. Всіх нас об’єднує любов до рідної землі, до своєї Батьківщини. Саме національна єдність є обов’язковою складовою та рушійною силою для успішної держави.

Вірю, що разом, об‘єднавши зусилля, ми зможемо збудувати економічно та духовно багату, вільну та демократичну країну, якою пишатимуться нащадки», - відзначила під час виступу Марина Попова.

На заході подяками РДА і районної ради за активну громадську позицію, вагомий внесок у соціально-політичне життя району відзначили  керівника АФ «Шевченко» Юрія Костирю, керівника ПП «Гартвік» Олександра Гартвіка, директора ТОВ «Агрофірма Ольвія» Анатолія Тиховода, голову ФГ «Харченко В.П.» Володимира Харченко, директора пансіонату «Металург» Віктора Шестопалова, керівника ПП «Невод» Валерія Ткаченко, приватного підприємця Людмилу Самойлову.

Під час урочистостей приазовці вшанували пам‘ять загиблих в зоні АТО земляків хвилиною мовчання.

До Дня Соборності України солісти та творчі колективи РБК та БДЮТ підготували цікаву тематичну концертну програму. Багато емоцій викликав фінальний номер «Попурі українських пісень» вокального колективу «Вінок пісень».

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти