Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Благодійний марафон для ветеранів АТО збирає всіх небайдужих

2017-11-16 16:50:35

Приазовська районна державна адміністрація

За ініціативи учасників антитерористичної операції в області триває третій благодійний телемарафон до Дня Збройних Сил України. Організаційні моменти його проведення розглянули на нараді, яку провів заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- Цей телемарафон – чудова нагода продемонструвати єдність влади, бізнесу, всієї запорізької громади навколо соціальної підтримки наших захисників. Адже хлопці, які відстоювали мир та спокій на Донбасі, потребують лікування, реабілітації, складних операцій. Маємо розробити покроковий алгоритм, активізувати всіх ветеранів Запорізького краю, достукатися до бізнесу. Сподіваємося на широку підтримку засобів масової інформації, щоб усі небайдужі могли долучитися до благородної справи, - наголосив посадовець.

На думку голови громадської організації «Побратим», скарбника телемарафону Світлани Алексєєвої, важливо, щоб керівники всіх рівнів відповідально поставилися до громадської ініціативи. Всі кошти, зібрані на територіях, залишаться на місцях, підуть виключно на потреби земляків. Використання грошей дуже прозоре – розподіл здійснює Спостережна рада у складі дев’яти АТОвців, волонтерів та батьків загиблих героїв. Рішення приймаються консенсусом. У першу чергу, допомагатимуть рідним та близьких полеглих бійців, інвалідам війни, пораненим, колишнім солдатам, що потребують коштовного  лікування чи потрапили до життєвої скрути. Також не забудуть про воїнів добровольчих батальйонів, які через бюрократичну тяганину досі не отримали статусу учасників бойових дій.

Найближчим часом члени Спостережної ради побувають на всіх територіях, зустрінуться з керівниками районів, громад та міст, розкажуть про завдання марафону директорам промислових та аграрних підприємств.

Підсумки телемарафону буде підбито 6 грудня  на урочистому зібранні в обласній філармонії ім. Глінки.

Допомогти нашим захисникам можна вже сьогодні.

  1. Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим»
  2. Розрахунковий рахунок – 26006300373614 у Запорізькому обласному управлінні  АТ «Державний ощадний банк України»
  3. Код ЄДРПОУ 40111109
  4. МФО - 313957
  5. Призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади)

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Благодійний марафон для ветеранів АТО збирає всіх небайдужих
Благодійний марафон для ветеранів АТО збирає всіх небайдужих
Благодійний марафон для ветеранів АТО збирає всіх небайдужих
Благодійний марафон для ветеранів АТО збирає всіх небайдужих

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

До уваги!

У вівторок , 27 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович. Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти