Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Запланований на цей рік ремонт дороги Запоріжжя-Дніпро вже виконано на 45%

2017-11-16 16:47:04

Приазовська районна державна адміністрація

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перевірив хід виконання робіт на об’єкті поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя.

Очільник регіону зазначив, що згідно з проведеними відкритими торгами в системі «Prozorro» виконавцем робіт  визначено підрядну організацію ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». Сума договору складає 469 800 тис. грн. Загальна протяжність об’єкта становить 23,74 км. Планами робіт на поточний рік з усіх джерел фінансування передбачено 31 700 тис. грн., введення в експлуатацію 8,2 км дороги. На 1 листопада 2017 р. профінансовано 31млн. грн., з них: 10 млн. грн. – кошти обласного бюджету; 21 млн. грн. – кошти  обласного бюджету в рамках митного експерименту.

- Нас задовольняють якість та темпи  виконання робіт підрядником. Ми вкладаємось у заплановані строки. На наступний рік  продовжимо співпрацю з цим підрядником. Думаю, що при такій швидкості ми в наступному році приведемо до ладу всі головні дороги регіону. Більше того, хочу відзначити, що кожен відремонтований кілометр дороги дає кілька сотень робочих місць. Йдеться не тільки про наших будівельників та ремонтників. Адже вздовж оновлених доріг будуватимуться заправки, кафе та розвиватимуться інші напрямки бізнесу. Вже наступного року державою заплановано передачу на баланс Запорізької області 5 тисяч кілометрів доріг. Фінансування з держбюджету складе 540 мільйонів гривень. Проте ми звертатимемо увагу не тільки на центральні дороги, а й на сполучення між районами, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону також відзначив, що в Запорізькій області чимало уваги приділяється і запуску асфальтобетонних заводів, аби робота дорожників не гальмувалася. Наприклад, матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону на відновлення ділянки траси Запоріжжя-Дніпро постачає асфальтобетонний завод ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

У свою чергу, начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Володимир Кухта повідомив, що роботи на об’єкті розпочато  з 20.09.2017 р.

За цей час виконано роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття  -  103 000 кв. м по правому проїзду. Також по правому проїзду проведено роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на площі 92 000 кв. м загальною протяжністю 8,2 км та влаштовано верхній шар покриття ЩМА-20 на площі 92 000 кв. м протяжністю 8,2 км. Зокрема, на сьогодні вже відкрито рух по правому проїзду  дороги. Також проведено роботи з нанесення дорожньої розмітки протяжністю 8,2 км осьової лінії за новітніми технологіями, із застосуванням холодного термопластику.

На сьогодні в посиленому темпі тривають роботи з ремонту лівого проїзду. Роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття вже виконано на  11 050 кв. м загальною протяжністю 1,3 км. Підрядниками розпочато виконання робіт з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, вже влаштовано 5 000 кв. м загальною протяжністю 0,45 км.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти