Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Костянтин Бриль - на зв’язку з жителями Запорізького краю

2017-09-29 13:19:24

Приазовська районна державна адміністрація

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів «гарячу» телефонну лінію з жителями області.

Прямим зв’язком з керівником регіону скористалися 18 громадян.

Кілька звернень стосувалися надання матеріальної допомоги та  покращення надання якості медичних послуг. Жителі обласного центру повідомляли про неналежне виконання ремонту доріг та житлового фонду.

Заявниця з Розівського району Раїса Мацик нагадала про невідповідність розрахунків субсидії на вугілля в порівнянні з ринковими цінами. Житель Токмацького району Микола Галак наголосив на необхідності зведення газопроводу в селі Новомиколаївка.

Також громадяни скаржилися на незручність руху автобусів у Запорізькому та Кам’янсько-Дніпровському районах. Заявникам було повідомлено, що в грудні поточного року буде проводитися конкурс та переатестація пасажиро перевізників, і скарги місцевих жителів будуть взяті до уваги.

Підбиваючи підсумки спілкування з громадянами, Костянтин Бриль зазначив, що всі звернення будуть направлені керівникам профільних департаментів, які мають опрацювати їх у найкоротші терміни.

- Проблематика звернень громадян регіону змінюється тільки в залежності від сезону. В основному люди скаржаться на роботу Держгеокадастру, якість медичних послуг, звертаються з проханнями надання матеріальної допомоги та субсидій. Жоден із заявників не має отримати від посадовців так звані «відписки». Якщо люди звертаються до керівника регіону,  значить їм наболіло, і залишати їх напризволяще влада не має права, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Костянтин Бриль - на зв’язку з жителями Запорізького краю
Костянтин Бриль - на зв’язку з жителями Запорізького краю
Костянтин Бриль - на зв’язку з жителями Запорізького краю


Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

До уваги!

У вівторок , 27 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович. Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти