Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Перерозподілено кошти обласного бюджету для розвитку територій

2017-09-28 09:57:05

Приазовська районна державна адміністрація

Під час засідання 15-ої позачергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання були внесені зміни і доповнення до обласного бюджету на 2017 рік. Завдяки цьому спрямовано кошти на розвиток територій. Більшість змін стосуються напрямків використання раніше затверджених обсягів головним розпорядникам.

Зокрема, виділено кошти в сумі 1793,5 тис. грн. КП «Соцкомуненергія» для погашення боргів за газ та забезпечення подачі газу до п’яти  котелень у закладах соціального захисту.

Військовій частині 3029 Національної гвардії України на розвиток матеріально-технічної бази передбачено 925,8 тис. грн., військовій частині 3033 Національної гвардії України - 649,7 тис. грн., Запорізькому слідчому ізолятору на капітальний ремонт лазні та харчоблоку надано 157,9 тис. грн.

Для забезпечення водою закладів соціально-культурної сфери та населення необхідно провести  реконструкцію водопровідної мережі у с. Семененкове Вільнянського району, на що буде спрямовано 732,6 тис. грн., на реконструкцію водопровідної мережі у с. Орлянське Василівського району - 505,1 тис. грн., на буріння розвідувально-експлуатаційної свердловини для водозабезпечення с. Матвіївка Веселівського району - 1243,2 тис. грн., на реконструкцію зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання та каналізації Гуляйпільського колегіуму  «Лідер» - 750 тис. грн.

На облаштування 10 футбольних майданчиків зі штучним покриттям на умовах співфінансування виділено по 300 тис. грн. Берестівській об’єднаній територіальній громаді, Великобілозерському, Запорізькому, Гуляйпільському, Мелітопольському, Якимівському районам та Мелітопольській міській раді.

Також надано по 50 тис. грн. для початку процедури торгів для того, щоб у наступному році мати перспективу залучення джерел фінансування на будівництво хірургічного корпусу обласної клінічної дитячої лікарні та реконструкцію плавального басейну Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти