Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Рейтинги Запорізької області зросли за всіма основними напрямками

2017-09-22 10:32:40

Приазовська районна державна адміністрація

Рейтинги Запорізької області зросли за всіма основними напрямками

На офіційному сайті Мінрегіону України оприлюднено підсумки рейтингової оцінки соціально-економічного розвитку регіонів України за І півріччя 2017 року. Запорізька область у порівнянні з рейтинговими результатами І кварталу продемонструвала позитивну динаміку по всіх напрямах діяльності.

Як нагадав голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, щоквартальний рейтинг серед регіонів здійснюється за шістьма напрямами в різних сферах соціально-економічного розвитку регіонів та охоплює 25 показників. Загальне рейтингове місце Мінрегіоном не розраховується.

Отже, за підсумками І півріччя поточного року за напрямом «Економічна ефективність» область посіла 4 місце проти 10  у І кварталі. Це є  відображенням відновлювальних процесів економічного зростання та, насамперед, розвитку промислового виробництва, яке залишається основою регіональної економіки. За підсумками І півріччя всі провідні галузі промисловості спрацювали з позитивною динамікою; найбільше зростання – в електроенергетиці (майже на 20%). Завдяки розширенню внутрішньої кон’юнктури та освоєнню нових зовнішніх ринків зростання в машинобудуванні склало майже 9%, у металургійній галузі – понад 3%. Загалом підсумковий індекс промислової продукції склав 108,8%  - це 5-7 місце серед регіонів.

За обсягами реалізованої промислової продукції  (91,8  млрд. грн.) область утримує 3 місце серед  регіонів України – 9% у загальному обсязі.

Отримання рекордного врожаю зернових (понад 2,8 млн. тонн), підвищення будівельної активності підприємств (+ 45%,  4  місце серед регіонів) – усе це також позитивно позначилося на рейтингових позиціях області.

Також Запорізький регіон посідає 3 місце за напрямом «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця». Капітальні інвестиції збільшились на 65% - це 1 місце. За кількісними показниками, які є більш об’єктивними, а саме у розрахунку на одну особу населення, область посіла 3 місце за обсягом експорту товарів (понад 819 дол. США), 7 місце – за обсягом прямих іноземних інвестицій (майже 486 дол. США).                

Показовим є поліпшення позиції за напрямом «Фінансова самодостатність» - 14 місце проти 23. Цей показник був досягнутий за рахунок більш високих темпів зміцнення місцевих бюджетів у результаті проведеної податкової та бюджетної децентралізації і, насамперед, підвищення фінансової спроможності об’єднаних територіальних громад, які отримали нову структуру податкових надходжень.

У цілому майже за кожним другим рейтинговим показником область увійшла до першої десятки регіонів, з них за вісьмома - до першої п’ятірки.

Костянтин Бриль підкреслив, що залишились і  ті напрями роботи, за якими потрібно докласти чимало зусиль. Це, зокрема, розвиток інфраструктури, на низький результат якого вплинули показники житлового будівництва. Незважаючи на зростання темпів введення в експлуатацію житла майже на 20% проти відповідного періоду минулого року, у порівнянні з темпами інших регіонів цього виявилося недостатньо, обсяг введеного житла у розрахунку на одиницю населення залишився низьким.

- Головний сенс роботи обласної влади полягає в тому, щоб запоріжці дійсно бачили та відчували позитивні зміни, а рейтинги це тільки підтверджували. Саме над цим і працюватимемо надалі, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти