Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Шановні металурги та гірняки Запорізької області!

2017-07-12 15:42:27

Приазовська районна державна адміністрація

 Він щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної галузі України!

В нашій державі металургія є однією з найважливіших промислових галузей. Адже без неї неможливо уявити сучасну техніку, науку чи повсякденне життя. Тож не дивно, що діяльність металургів та гірників відіграє таку важливу роль в економіці всієї України.

Без важкої праці наших металургів практично неможливо налагодити та забезпечити роботу безлічі підприємств не тільки важкої, але і легкої промисловості. Власне ж гірничодобувна промисловість нерозривно пов’язана з металургійною. Адже саме  гірники видобувають руду, газ та все, що потрібно для металургів регіону.

Сьогодні в цих галузях працюють сотні тисяч людей:  доменщики, сталевари, прокатники, ливарники, ковалі, інженери, шахтарі, геологи та багато інших фахівців.

І нині бажаю всім вам міцного здоров'я, успіху та щастя. Дякую вам за нелегку працю. Обрана вами професія - важка та почесна. А звання металургів та гірників завжди буде приводом для гордості не тільки у Запоріжжі, а й в усій Україні.

Зі святом вас!

 

Голова Запорізької обласної Державної адміністрації                                                               Костянтин Бриль

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти