Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Костянтин Бриль: «Завдяки заходу «Врожай» бюджети ОТГ зросли на третину»

2017-07-07 09:05:20

Приазовська районна державна адміністрація

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль повідомив про чергові результати першої та єдиної в Україні програми «Врожай». Так, уже в першому півріччі 2017 року бюджети громад отримали на 805 мільйонів або на 33,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Як нагадав Костянтин Бриль, захід «Урожай» був започаткований для наведення ладу в земельних питаннях у Запорізькій області. Насамперед його результати важливі саме для бюджетів громад регіону. Фахівці робочих груп прозвітували про певні досягнення у моніторингу землі, оплати праці, оренди та інших. Проте найбільше людей цікавлять саме  фінансові результати «Врожаю».

- За шість місяців поточного року до місцевих бюджетів Запорізької області вже сплачено 3 мільярди 202 мільйони  гривень. Найцікавіше, що ці показники не враховують податки великих платників. Адже останні рахуються окремо - в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За даними податківців регіону, дохідну частину бюджету формують чотири платежі.  Зокрема, за січень-червень надійшло 1 мільярд 887 мільйонів ​​гривень податку на доходи фізичних осіб. При цьому рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 581,7 мільйона або на 44,5%, а очікувану суму на 2017 рік - на 136 мільйонів гривень або на 8%.

Крім цього, представники малого й середнього бізнесу перерахували 404 мільйони гривень єдиного податку, що більше ніж у І півріччі  2016 на 131,6 мільйона або 48% і на 71,4 мільйона або 21,4%  від прогнозів на 6 місяців 2017 року. Від продажу в роздріб підакцизних товарів надійшло 147,4 мільйона гривень акцизного податку. Рівень індикативного показника доходів перевищено на 7,5%, понад план бюджети отримали 10 мільйонів гривень.

Особливу увагу Костянтин Бриль приділив поповненню бюджетів за рахунок плати за землю. Адже ці показники напряму пов'язані з діяльністю робочих груп  програми «Врожай».

- З усіх звітів податківців хочу  виокремити надходження від плати за землю. Адже цих результатів вдалося досягти за участю всіх небайдужих запоріжців, які відповідально поставились до моніторингу землі в області. Люди зрозуміли, що «Врожай» створений не для наповнення чиєїсь кишені, а на благо громади регіону. Фактично від плати за землю до бюджетів надійшло 484 мільйони гривень. А це на 70,7 мільйона або на 17% більше, ніж у минулому році. І це свідчить про те, що наші зусилля не марні. Їх відчувають жителі регіону. Адже додаткові кошти в місцеві бюджети - це нові дороги, водогони, ремонт шкіл та дитсадків - усього того, що потребують наші громади, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти