Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Костянтин Бриль: «Завдяки заходу «Врожай» бюджети ОТГ зросли на третину»

2017-07-07 09:05:20

Приазовська районна державна адміністрація

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль повідомив про чергові результати першої та єдиної в Україні програми «Врожай». Так, уже в першому півріччі 2017 року бюджети громад отримали на 805 мільйонів або на 33,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Як нагадав Костянтин Бриль, захід «Урожай» був започаткований для наведення ладу в земельних питаннях у Запорізькій області. Насамперед його результати важливі саме для бюджетів громад регіону. Фахівці робочих груп прозвітували про певні досягнення у моніторингу землі, оплати праці, оренди та інших. Проте найбільше людей цікавлять саме  фінансові результати «Врожаю».

- За шість місяців поточного року до місцевих бюджетів Запорізької області вже сплачено 3 мільярди 202 мільйони  гривень. Найцікавіше, що ці показники не враховують податки великих платників. Адже останні рахуються окремо - в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За даними податківців регіону, дохідну частину бюджету формують чотири платежі.  Зокрема, за січень-червень надійшло 1 мільярд 887 мільйонів ​​гривень податку на доходи фізичних осіб. При цьому рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 581,7 мільйона або на 44,5%, а очікувану суму на 2017 рік - на 136 мільйонів гривень або на 8%.

Крім цього, представники малого й середнього бізнесу перерахували 404 мільйони гривень єдиного податку, що більше ніж у І півріччі  2016 на 131,6 мільйона або 48% і на 71,4 мільйона або 21,4%  від прогнозів на 6 місяців 2017 року. Від продажу в роздріб підакцизних товарів надійшло 147,4 мільйона гривень акцизного податку. Рівень індикативного показника доходів перевищено на 7,5%, понад план бюджети отримали 10 мільйонів гривень.

Особливу увагу Костянтин Бриль приділив поповненню бюджетів за рахунок плати за землю. Адже ці показники напряму пов'язані з діяльністю робочих груп  програми «Врожай».

- З усіх звітів податківців хочу  виокремити надходження від плати за землю. Адже цих результатів вдалося досягти за участю всіх небайдужих запоріжців, які відповідально поставились до моніторингу землі в області. Люди зрозуміли, що «Врожай» створений не для наповнення чиєїсь кишені, а на благо громади регіону. Фактично від плати за землю до бюджетів надійшло 484 мільйони гривень. А це на 70,7 мільйона або на 17% більше, ніж у минулому році. І це свідчить про те, що наші зусилля не марні. Їх відчувають жителі регіону. Адже додаткові кошти в місцеві бюджети - це нові дороги, водогони, ремонт шкіл та дитсадків - усього того, що потребують наші громади, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти