Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


2017-06-07 15:06:06

01 червня 2017 року відбулась робоча зустріч за «круглим столом», в якій прийняли участь головний спеціаліст Приазовського бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Стефанкова, представники Приазовського районного центру соціальних служб для дітей,  сім’ї та молоді Приазовської РДА Людмила Шульга та Олена Сергієнко, а також представники Приазовської районного відділу з питань пробації  -  Дмитро Калугін та Наталія Убійконь.

            Учасники «круглого столу» не випадково вибрали для зустрічі 1 червня. Саме в цей день Україна відмічає свято захисту дітей. Під час заходу були обговорені питання співпраці між службами . Особливу увагу учасники «круглого столу» приділили захисту прав дітей.

Приазовська районна державна адміністрація

            Після завершення роботи «круглого столу», учасники заходу відвідали дитячий табір денного перебування Приазовського ДЮБТ «Фанта».

            Представники районного відділу пробації Дмитро Калугін та Наталія Убійконь розповіли «фантівцям» про походження Дня захисту дітей та традиції проведення цього свята в Україні, а спеціаліст Приазовського бюро правової допомоги Юлія Стефанкова провела гру «Я дитина і маю права», під час якої діти відповідали на питання щодо своїх прав, обов’язків та правил поведінки у суспільстві та розповіла про те, яким чином діти можуть захистити свої права.

            Наприкінці зустрічі гості подарували табору набори для гри в бадмінтон та залишили інформаційні буклети про захист дітей від насильства та про безоплатну правову допомогу. Діти отримали багато корисної інформації і залишились задоволені святом, а на згадку про зустріч зробили спільні фото.

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністраціяРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти