Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організації інвалідів України» згідно плану заходів на 2017 рік провела Всеукраїнський круглий стіл на тему «Забезпечення рівних можливостей для дітей та молоді з інвалідністю в отриманні соціально – культурних послуг».

2017-05-31 16:20:55

Приазовська районна державна адміністрація

З 22-24 травня в приміщені Верховної Ради відбулася виставка художньо-прикладного мистецтва та декоративних виробів молодих людей з інвалідністю, у якій взяла участь і молодь Приазовського району.  Щукіна Марія (Приазовське) та Мельнікова Валерія (Георгіївка) продемонстрували свої роботи. Депутат Верховної Ради  Сергій Валентиров придбав картину нашої Марії. Обидві учасниці нагороджені дипломами . Хочу низько вклонитися і подякувати батькам таких особливих дітей та побажати їм  здоров’я терпіння та Божої благодаті.

А Скуйбіда – голова районної організації інвалідів

 

 

 

 

 

З 25 по 28 травня у  м. Бердянськ відбувся 17 Азовський міжнародний фестиваль творчості інвалідів «Повір у себе». Зустріч проходила на території ДОЦ «Райский куток». На захід були запрошені делегації з Бердянська, Запоріжжя, Енергодару, Приазовского району, Семенівки (Полтавська область ), Самбіра (Львівська обл.), Більмака (Куйбишев), Якимівки. Люди з обмеженими можливостями взяли участь у спортивних змаганнях (дартс, бомбаскет, шахи, шашки, теніс,) виставці декоративно-ужиткового мистецтва, конкурсах з вокалу та розмовного жанру. Учасники фестивалю відвідали аквапарк, зоопарк, відпочили на березі лагідного Азовського моря, познайомились з новими друзями. Приазовська команда (Бочковська О.О.,Щукіна М.О.,Корнієнко І.В.,Мельнікова В.М.,Красілець С.В.,Олексієнко А.А.,Царенко В.І.,Гавва Р.П.,Скуйбіда А.А) нагороджена дипломами, кубком Президента фестивалю, також кожен учасник отримав подарунок на згадку.

     Хочу наголосити на тому, що цього року вперше виділені кошти із районного бюджету на таку поїздку для людей з обмеженими можливостями. Хочемо висловити щиру подяку голові райдержадміністрації Романенко Н.А., голові райради Прокопенко О.М. і всьому депутатському корпусу районної ради.  Також наша велика дяка Мандриці С.М., Захаренковій Н.М. Сметанніковій В.Д.за професійну допомогу.

 

А Скуйбіда – голова районної організації інвалідів

 

 

 

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти