Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організації інвалідів України» згідно плану заходів на 2017 рік провела Всеукраїнський круглий стіл на тему «Забезпечення рівних можливостей для дітей та молоді з інвалідністю в отриманні соціально – культурних послуг».

2017-05-31 16:20:55

Приазовська районна державна адміністрація

З 22-24 травня в приміщені Верховної Ради відбулася виставка художньо-прикладного мистецтва та декоративних виробів молодих людей з інвалідністю, у якій взяла участь і молодь Приазовського району.  Щукіна Марія (Приазовське) та Мельнікова Валерія (Георгіївка) продемонстрували свої роботи. Депутат Верховної Ради  Сергій Валентиров придбав картину нашої Марії. Обидві учасниці нагороджені дипломами . Хочу низько вклонитися і подякувати батькам таких особливих дітей та побажати їм  здоров’я терпіння та Божої благодаті.

А Скуйбіда – голова районної організації інвалідів

 

 

 

 

 

З 25 по 28 травня у  м. Бердянськ відбувся 17 Азовський міжнародний фестиваль творчості інвалідів «Повір у себе». Зустріч проходила на території ДОЦ «Райский куток». На захід були запрошені делегації з Бердянська, Запоріжжя, Енергодару, Приазовского району, Семенівки (Полтавська область ), Самбіра (Львівська обл.), Більмака (Куйбишев), Якимівки. Люди з обмеженими можливостями взяли участь у спортивних змаганнях (дартс, бомбаскет, шахи, шашки, теніс,) виставці декоративно-ужиткового мистецтва, конкурсах з вокалу та розмовного жанру. Учасники фестивалю відвідали аквапарк, зоопарк, відпочили на березі лагідного Азовського моря, познайомились з новими друзями. Приазовська команда (Бочковська О.О.,Щукіна М.О.,Корнієнко І.В.,Мельнікова В.М.,Красілець С.В.,Олексієнко А.А.,Царенко В.І.,Гавва Р.П.,Скуйбіда А.А) нагороджена дипломами, кубком Президента фестивалю, також кожен учасник отримав подарунок на згадку.

     Хочу наголосити на тому, що цього року вперше виділені кошти із районного бюджету на таку поїздку для людей з обмеженими можливостями. Хочемо висловити щиру подяку голові райдержадміністрації Романенко Н.А., голові райради Прокопенко О.М. і всьому депутатському корпусу районної ради.  Також наша велика дяка Мандриці С.М., Захаренковій Н.М. Сметанніковій В.Д.за професійну допомогу.

 

А Скуйбіда – голова районної організації інвалідів

 

 

 

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

До уваги!

У вівторок , 27 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович. Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти