Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


24 травня 2017 року Приазовським РЦЗ було організовано та проведено масовий захід «Ярмарок вакансій» - зустріч роботодавців району з випускниками Приазовської філії ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» на території ліцею.

2017-05-25 10:29:41

Приазовська районна державна адміністрація

На «Ярмарку вакансій» були присутні: керівництво та випускники Приазовської філії ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей», роботодавці Приазовського району та представники ЦЗ.

Ярмарок вакансій за професіями тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар-ремонтник та водій автотранспортних засобів Приазовським РЦЗ було організовано та проведено з метою надання  у першу чергу випускникам ліцею  інформацію про наявність вільних робочих місць на території району, дати можливість вирішити проблему працевлаштування, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору працівників, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

Відкриваючи захід, затупник-директора – начальник відділу Приазовського РЦЗ Г.В.Самофалова наголосила, що метою заходу є надання можливості роботодавцям знайти необхідних працівників, а випускникам ліцею – роботу, що без активної участі роботодавців та їх підтримки неможливо якісно вирішити проблеми працевлаштування.

Заслухавши провідного-юрисконсульта Приазовського РЦЗ О.М.Тодорову та провідного фахівця відділу взаємодії з роботодавцями Ю.М.Барсук випускники ліцею отримала інформацію, щодо правових аспектів у працевлаштуванні на робочі місця та перелік вакантних посад, які потребують роботодавці на сьогоднішній день.

Метою заходу було сприяння безпосередньому максимально ефективному обміну інформацією між випускниками і роботодавцями. Таку можливість випускникам надав голова ф/г «Акр» О.С.Повалій. Розповівши про діяльність фермерських господарств, отримати інформацію про сучасний стан техніки, про можливість проходження виробничої практики, тобто – забезпечення впевненого майбутнього.

В результаті проведеного заходу 5 випускників досягли згоди з роботодавцями району, щодо подальшого працевлаштування після закінчення ліцею. Роботодавці, які брали участь в проведенні ярмарку вакансій відзначили важливість проведення такого заходу та можливість реально підібрати собі необхідних працівників.

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

До уваги!

У вівторок , 27 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович. Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти