Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Мешканцям району надається безоплатна правова допомога

2017-05-19 14:47:43

Приазовська районна державна адміністрація

17 травня 2017 року у Приазовському бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги відбулося спільне консультування осіб, які звернулися за безоплатною правовою допомогою, в якому взяли участь начальник Приазовського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Олена Шляхова, начальник Приазовського районного відділу державної виконавчої служби Олексій Лапін та головний спеціаліст Приазовського бюро безоплатної правової допомоги Юлія Стефанкова.

         Вичерпні консультації, із посиланням на норми діючого законодавства, було надано 6 особам із різних питань. Так, найбільш актуальним було питання щодо виконання рішень суду про стягнення з Управління пенсійного фонду надбавок до пенсії дітям війни. Активно цікавились громадяни і з приводу можливості отримання безоплатної вторинної допомоги у вигляді призначення представника для захисту інтересів у суді.

         Крім того, одній особі було надано консультацію за телефоном, зазначеним у рекламно-інформаційному оголошенні щодо спільного прийому громадян, з питання сплати за корегування  відомостей, зазначених у технічному паспорті на будинок, у зв’язку із зміною назви вулиці.

          За результатами спільного консультування спеціалістом Приазовського бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги  Юлією Стефанковою було прийнято заяви на призначення представника для захисту прав у суді від 3 осіб.

 

Адреса Приазовського бюро правової допомоги:  вул. Горького, 70, смт. Приазовське

т. 2-43-15, 0979273696Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

До уваги!

У вівторок , 27 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович. Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти