Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних

2017-05-17 15:44:57

Приазовська районна державна адміністрація

12 травня відбувся обласний етап ХХІІІ  Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних у Запорізькому міському Палаці дитячої та юнацької творчості.

Організаторами заходу виступили: Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

До Запоріжжя на фестиваль з’їхалися сім найсильніших команд області, які стали переможцями попереднього відбіркового туру.

 

Наш район представляла команда «Екстрим» Нововасилівського НВК І-ІІІ ст «Гармонія».

Приазовська районна державна адміністрація

Юні рятувальники змагалися у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка», «Рятувальна мотузка», «Медичний», «Гриби», «Влучний ствольщик», «Рятування потопаючого» та «Плакат соціальної реклами». Під час конкурсів діти продемонстрували втілення своїх оригінальних ідей, артистизм і почуття гумору. А також відмінну фізичну підготовку, знання з медицини та вміння імпровізувати. Спостерігаючи за розмаїттям виступів команд, важко було передбачити, яким буде фінал, оскільки учасники показали високий рівень підготовки і намагалися якнайкраще представити свій район, навчальний заклад, команду, потішити глядачів яскравими декораціями, неповторними костюмами, театралізованими постановками, хореографією, вокалом та іскрометними жартами.

 

Членам журі не просто було обрати кращих з кращих. За успішну участь в обласному фіналі ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю команда Нововасилівського НВК І-ІІІ ст «Гармонія» нагороджена почесною грамотою та касками рятувальників.

 

Вітаємо учасників фестивалю, їх керівників Попову Г.Є., Павлюка Д.М., Подковирову І.В., адміністрацію Нововасилівського НВК І-ІІІ ст. «Гармонія», організаторів поїздки, дякуємо за участь та бажаємо гарного настрою, міцного здоров’я та, звісно, безпечного літа!

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

До уваги!

У вівторок , 27 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович. Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти