Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


На програму «Доступні ліки» збільшено кошти з державного бюджету

2017-05-16 14:50:42

Приазовська районна державна адміністрація

Стану реалізації   Урядової програми «Доступні ліки» було присвячено всеукраїнську селекторну нараду, яку провів Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. В запорізькій студії працювали заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та представники профільних структурних підрозділів.

Урядовець повідомив, що бюджет започаткованої в квітні цього року державної програми «Доступні ліки», яка передбачає забезпечення препаратами хворих на астму, діабет та серцево-судинні хвороби, буде збільшено до 750 млн. грн.. – тобто додатково виділено 250 млн. грн.. до кінця року. За його словами, треба розширювати перелік ліків по програмі реімбурсації, бо ця система є найбільш прозорою.

Для Запорізької області, за повідомленням Едуарда Гугніна, з державного бюджету України на 2017 рік  передбачено субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів за Урядовою програмою «Доступні ліки»  на загальну суму  22496,6 тис. грн.

Для забезпечення реалізації програми Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації видано наказ  «Про запровадження в області Урядової програми «Доступні ліки». За поданням головних лікарів закладів охорони здоров’я було визначено кінцевих розпорядників коштів субвенції – загалом 36 закладів охорони здоров’я області.

Крім цього, адміністраціями центрів первинної медико-санітарної допомоги було надано реєстр аптечних закладів, що братимуть участь у Програмі.  Наразі до нього включено  222 аптечні заклади -  учасники Програми (60 суб`єктів  господарювання).

На сайті Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації оприлюднено нормативно-правові акти, перелік кінцевих розпорядників коштів субвенції та Реєстр аптечних закладів Запорізької області, що братимуть участь у Програмі.

Закладами охорони здоров’я області проводиться робота з виписки рецептів на лікарські засоби, які входять до Урядової програми «Доступні ліки». За станом  на 15.05.2017 було виписано 81784 рецепти. В аптечній мережі здійснено відпуск лікарських засобів 45613 особам за 55872 рецептами (68% від виписаних).

Крім цього, здійснено часткове відшкодування вартості лікарських засобів, відпущених у квітні,  на суму 1462,8 тис. грн., що становить  60,3% від  виділених на місяць коштів (2426,4 тис. грн.).

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Декларація заява_Зразок

Для довідок 2-33-12

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

До уваги!

У вівторок , 27 березня, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович. Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Відділом агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста (агронома) відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації.

Кінцевий термін прийняття документів – 08 червня 2017 року. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області

Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти